fbpx
життєві історії
Ми поки що не хочемо віддавати нашу дочку до дитячого садка, але теща не хоче з нею більше сидіти і дуже нас цим підводить. Хто з нею домовлятиметься у дитячому садку? Та ніхто. Навіщо нашій дитині такі випробування?

Ми поки що не хочемо віддавати нашу дочку до дитячого садка, але теща Олена Михайлівна не хоче з нею більше сидіти. Не знаю навіть, що нам тепер робити.

У нас із дружиною є маленька дочка. Нашій малечі всього три роки. Наша Даринка – дуже довгоочікувана дитина.

Просто ми одружені з Настею вже шість років. Ми відразу ж мріяли про дитину, тільки ніяк ен виходило, довелося довго лікуватись. Але ми не втрачали надію на те, що таки зможемо стати батьками.

І ось диво сталося. Настя народила чудову дівчинку. Ми її просто обожнюємо! Наше маленьке диво! Ми всі її дуже любимо.

Настя була у декреті два роки. Саме стільки їй дозволило бути у декреті її начальство. Якби дружина не вийшла з декрету, то вона втратила б посаду та гарну зарплату, а це в наш час дуже потрібно, адже з роботою в країні проблемно.

Цілих півтора року з нашою дитиною, поки ми з Настею були на роботі, сиділа моя теща Олена Михайлівна, все було гаразд. Коли ми приходили з роботи, тещу відвозили до неї додому.

І ось місяць тому теща нам раптом заявила, що вона більше не сидітиме з онукою. Мовляв, наша дочка має більше спілкуватися з іншими дітьми. Це перше. А по-друге, Даринка стала дуже непосидючою та швидкою, і тепер теща не може за нею встежити.

Але ми з Настею не хочемо віддавати нашу дочку до дитячого садка! Ми ж знаємо від знайомих, що діти, які ходять до дитячого садка, дуже часто хворіють.

Ми не хочемо, щоб наше маля почало часто хворіти. А ще у нас дуже своєрідна дівчинка. Якщо Даринці щось не подобається, то вона починає дуже сильно плакати і вередувати. Хто з нею домовлятиметься у дитячому садку? Та ніхто. Навіщо нашій дитині такі випробування?

Ми намагалися пояснити тещі, чому ж ми не хочемо віддавати донечку в дитячий садок, але вона не хоче нічого чути. Каже, що інші діти ж ходять і звикають до садка. І все буде нормально і з Даринкою. Але ми не хочемо експериментувати з нашою донькою. Це нічого хорошого не приведе, та ще й в такий тривожний час.

Чому ж теща цього не розуміє? Ось як Олені Михайлівні все пояснити? А ще мені здається, вона чекає, що ми запропонуємо гроші за її послуги, але це вже занадто.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page