fbpx
життєві історії
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Мені 36 років. Я вважав себе найщасливішою людиною на світі. У мене красуня дружина та коханий синочок. Та недавно я дізнався про витівку дружини, і в мені все перекрутилося. Це складно пояснити, та дойшло до того, що я подумую про розлучення.

У нас з дружиною ніколи не було розбіжностей, хоча я спокійний, а у неї, ще той характер. Але вона ніколи не сперечається, не суперечить, для неї чоловік на першому місці. Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Потім дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення.

Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Син. Я взяв підробіток, щоб було легше фінансово. Вважаю, що моя сім’я ні в чому не повинна потребувати. Дружина молодець, їй було дуже важко з немовлям, мене вдома практично не бувало, але вона справлялася.

У неї відразу пропало молоко, перевели на суміш, а від неї коліки. Син капризував вдень і вночі. Приїхала сестра дружини допомагати з дитиною. Я, щоб не заважати жінкам, переїхав жити на дачу. Я підробляв таксистом, з дачного селища завжди було багато замовлень. Потім повернувся в місто. Одного разу зустрів лікаря-педіатра, вона передала результати аналізів. Дивлюся, а на папірці написане не моє прізвище.

Моя дружина грузинка, вона зі старовинного князівського роду. І сина записала на це прізвище, по батькові моє. Запитав, чому так? Виявляється, їм буде дуже шкода, якщо древній рід перерветься, тому вона дала синові своє прізвище. Все б нічого, та вона це зробила потайки від мене. Що мене сильно розлютило.

Читайте також:Я ОДИН РАЗ СПРОБУВАЛА ПРИГОТУВАТИ КОТЛЕТИ ЗА ЦИМ РЕЦЕПТОМ В ДУХОВЦІ, І НАЗАВЖДИ ЗАБУЛА ПРО СМАЖЕННЯ ЇХ НА ПАТЕЛЬНІ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЬ ЖИРУ. ЯКЩО ВИ, ЩЕ НЕ КУШТУВАЛИ ЦЮ СМАКОТУ, РАДЖУ ЦЕ ВИПРАВТИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Я взагалі проти. Це мій син, у нього повинно бути моє прізвище. Нехай інші діти їх сім’ї народжують, але чому мій син повинен бути під чужим прізвищем? Що мені до їх старовинного роду, їхніх прізвищ?

Вона ж вийшла заміж, взяла моє прізвище (правда, подвійне), сина ж вона повинна була записати під моїм прізвищем і ніяких варіантів. Мої батьки і друзі заспокоюють мене, мовляв, дурниця, забудь і все.

Дружина затялася, і ні в яку не хоче змінювати прізвище. Каже, коли син виросте, якщо захоче, то поміняє сам. Ще й почала погрожувати, що в разі розлучення забере дитину і поїде до Грузії. Для мене це неприпустимо, найстрашніша душевна зрада.

Чому так вийшло, і чи думала вона взалі в цей момент про мене, я не знаю. Я розчарований і пригнічений до глибини душі. Я відчуваю себе обдуреним і слабким. Як таке можна пробачити?

Що б ви порадили мені, як вийти з цієї ситуації. Я сильно люблю дружину і синочка, а що робити не знаю, на жаль.

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com