fbpx
життєві історії
Ми прожили разом неповних 9 років. Спочатку хотіли пожити для себе, а потім вирішили, що потрібна дитина. Минуло 4 роки, і я чекала на другу дитинку, і ось тут я побачила свого чоловіка з іншого боку. Він говорив, що нам і так добре, навіщо нам ще один зайвий рот в будинку

Ми прожили разом неповних 9 років. Спочатку хотіли пожити для себе, а потім вирішили, що потрібна дитина. Минуло 4 роки, і я чекала на другу дитинку, і ось тут я побачила свого чоловіка з іншого боку. Він говорив, що нам і так добре, навіщо нам ще один зайвий рот в будинку.

Я дуже хотіла другу дитину, тому поставила чоловікові умову, або я народжую, або ми розійдемося. Ось тут благовірний відступився, злякався, що я подам на розлучення.

Прийшов час народжувати, Гліб, так звали мого чоловіка, стояв під вікнами лікарні, а коли народила, то прибіг до мене в палату з квітами.

Я виписалася додому, ніби все було нормально, але він почав затримуватися на роботі, приходив додому пізно, і від нього несло жіночими парфумами.

Я намагалася не звертати уваги, боялася, що у мене від хвилювання пропаде молоко. Було 8-е березня, я що – то робила на кухні, чоловік пішов у ванну, дивлюся, а там смс: «Хочу сьогодні бути з тобою, і не тільки сьогодні. Чекаю, люблю ».

Закотила чоловікові скандал, він спочатку все заперечував, а потім почав на мене кричати… Подзвонила подрузі, вона приїхала, ми поїхали в лікарню, мені наклали гіпс, потім поїхали в поліцію, я написала заяву на чоловіка.

Минув час, він прибіг миритися, просити, щоб я його не посадила у в’язницю, адже у нас двоє дітей, почав тиснути на жалість, пробачила.

Повернувся додому, став мені допомагати з дітьми, ніби все починало налагоджуватися, але не тут то було.

Розлучився з цією дівчиною, знайшов іншу, ось тут у мене терпець увірвався, та скільки можна терпіти таке приниження.

Подала на розлучення, плакав просив вибачення, але я була налаштована рішуче, сказала, що не хочу його бачити, ні чути. Він почав говорити, що любить.

Ви, знаєте, я на нього дивилася, і мені було гидко навіть з ним розмовляти, від нього несло гниллю.

Минуло 5 років, я знову чекаю на дитинку, у мене чудовий чоловік, який любить моїх хлопчиків, але ми мріємо про дівчинку, але, якщо чесно, то нам все одно, хто народиться, аби був здорова дитина.

Гліб поїхав в інше місто, одружується то на одній, то на іншій, сім’ю він так і не створив. Дівчатка, хороші мої, якщо не ладиться, не треба рятувати ваші відносини, це нічого не дасть, а буде тільки гірше.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page