fbpx
життєві історії
Ми приїхали пізно. Мама нагодувала нас вечерею і напоїла чаєм. Коли Матвійко заснув у кімнаті, мама попросила присісти з нею за стіл до розмови. – Я вже не в тому віці, щоб з кимось жити. Ми не уживемось, і ти це прекрасно знаєш. Переночуєте, і збирайтесь додому. Ігор твій чудовий батько. Про дітей треба думати, а не про себе. – Сльози так і покотились по обличчі

Ми приїхали пізно. Мама нагодувала нас вечерею і напоїла чаєм. Коли Матвійко заснув у кімнаті, мама попросила присісти з нею за стіл до розмови. – Я вже не в тому віці, щоб з кимось жити. Ми не уживемось, і ти це прекрасно знаєш. Переночуєте, і збирайтесь додому. Ігор твій чудовий батько. Про дітей треба думати, а не про себе. – Сльози так і покотились по обличчі.

***

Вчора приїхав чоловік додому, поводиться як завжди. Я сказала, що зраду не пробачу і якщо є інша у нього, щоб залишався з нею, на це Ігор довго сміявся.

Розповіла, що подала на розлучення, Ігор не повірив, але коли я почала збирати свої і дитини речі, занервував, відбирав сумки, забрав всі ключі від будинку, щоб ми не пішли.

Потім почав розповідати, що він пожартував, що придумав це все зі своїм братом. Навіть показував скріни їх листування, я не дивилася їх, але він тикав мені їх в обличчя, помітила дати тільки липень і серпень був.

Що фото жінки в його телефоні, це просто прикол. А для чого вони придумали з братом цей розіграш не сказав. А я не знаю прикол це або правда у нього є інша.

Сяк-так вийшли з дому і вирушили до матері. Мамі нічого не розповідала, сказала тільки що посварилися.

Вона нас напоїла чаєм, коли всі поснули мама прийшла в нашу кімнату і сказала мені, що вона вже у віці, їй важко з нами буде ужитися, що потрібно зберігати сім’ю, хіба мало що мужики роблять, що потрібно думати про дитину в першу чергу, потім про себе, що чоловік мій хороший батько.

Коли виходила з кімнати мама додала, що сьогодні переночуете, а завтра додому, більше у себе нас не залишить.

Як мені було прикро, сльози текли струмком, якби дитина не спала пішла б в ту ж хвилину.

Все життя батько випивав, гуляв, ображав матір, ми просили розлучитися з ним, піти, поїхати, втекти від нього, але вона все це терпіла і ми разом з нею.

Вранці дитина сказала, що піде додому після уроків, я всі речі забрала з собою на роботу від матері, чоловік дзвонить, пише, не відповідаю.

Ігор приїхав перед початком робочого дня поговорити, постояла, послухала. Додому йти не хочу, перший раз в житті хочу щоб робочий день тривав довше.

Пару хвилин тому дитина написала, що сьогодні приїде бабуся (свекруха) в гості. Цікаво мирити або сина додому забирати?!

Втомилася.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page