fbpx
життєві історії
Ми ретельно готуватися до приходу Матвія: мили, прибирали, варили. І ось день зустрічі настав, я дуже переживала. Як тільки Матвій зайшов, я побачила, що він оцінює обстановку в домі, хоч і намагався це приховати. Загалом, все минуло не погано, але відчуття сорому мене їло з середини. Ми живемо дуже бідно, на відміну від нас, в нього не хата, а хороми. Та незважаючи ні на що, в один “прекрасний” момент від дорікнув мене бідністю

Попри все я не думала, що таке станеться…

Я з далеко не з багатої сім’ї. Мама Ірина, а тато Дмитро і брат Максим живемо в доволі бідній хаті.

Ця хата дісталася ще від моєї бабці, і від того моменту ззовні майже не змінилася, дах просто суцільний жах, та попри це все, мама таки вимовила тата зосередитися на ремонтах всередині.

Оскільки ми живемо в селі то біля дому ще є стаєнка, та така стара, що її ще моя прабабця зводила…

Тож не дивно, чого та будівля ледве дихає.

А історія тут про те, як я познайомилася з одним хлопцем, Матвієм…

Він був з іншого села, перестрілися на дискотеці. Довго я йому не показувала, який в мене дім, бо соромно було… А як побачила де він живе, то взагалі захотілося будь-що на світі не дати побачити мою хату.

В Матвія хороша хата, двоповерхова, великі, красиві кімнати, хороші ремонти, ідеальне подвір’я…

Мені було соромно показувати свою хату хлопцеві, але Матвій наполягав, адже казав, що мене любить і від цього нічого не зміниться.

Хоча я боялася, щоб не відлякати його і не втратити, адже він був дуже цінним для мене. Тоді я повідомила маму, що познайомлю її з хлопцем.

Ми ретельно готуватися: мили, прибирали, варили. І от день зустрічі настав, я дуже переживала, цього навіть словами не передати.

Як тільки Матвій зайшов, я побачила, що він оцінює обстановку в домі, хоч і намагався це приховати.

Загалом, все минуло не погано, але відчуття сорому мене їло із середини.

Пізніше я поговорила з Матвієм і він мене запевнив, що нічого страшного не має, що він ніколи цим не буде мені дорікати, все ж таки це не моя вина чи відповідальність, а батьків.

Я йому повірила, ми далі зустрічалися, хоча після цього Матвій не охоче ходив до мене додому і взагалі намагався якомога менше це робити.

Але я на все закривала очі, коханий був надто хорошим, чуть не ідеалом для мене, та і мама його Андріяна Петрівна і тато Роман Васильович теж здавалися мені досить привітними людьми…

Іноді в нас заходила розмова про спільне майбутнє. В ті моменти Матвій казав, що забере мене чуть не в царські хороми. І чесно кажучи, зізнаюся, що я уявляла вже, як буду прокидатися, робити собі каву і виходити з нею на красивий балкон…

Час минав, і згодом Матвій зробив мені пропозицію, я навіть не сумнівалася, зразу погодилася.

Коли ми робили весілля звісно ж, мої батьки не могли дати настільки ж багато грошей, як батьки Матвія, але все одно віддали чуть не останню копійку.

Сімейне життя почалося добренько, але все одно не так, як я очікувала. Згодом я зрозуміла, що чекаю дитину, перше на світ з’явився хлопчик, а потім і дівчинка.

Хлопчика назвали Мирон, а дівчину Вероніка. На жаль, дівчинка в нас народилася трішки з проблемами і тому їй потрібно було дороге лікування.

Грошей ішло все більше і більше, а мій чоловік замість підтримки, тільки нервувався через відсутність коштів.
“бурі” почастішали.

Читайте також: Ще в машині я чула “запашок”, але щиро вірила, що сестра до такого не опуститься, і мені “здається”. Та в клініці я ледь біля неї встояла, хоча і не дуже близько старалася знаходитися. Ну, якось з горем пополам, пройшла вона обстеження. Повертаючись додому я запитала прямо, чи вона бриється під пахами і не тільки. – Ярино, то тільки ти така в нас пані міська. Це взагалі не дуже добре робити, бо раз Боженька нас так створив, значить так має бути!

І ось, коли була знову “буря” з чоловіком, він почав мені докоряти тим, що забрав мене з гіршої хати… Матвій сказав те, про що обіцяв ніколи не згадувати…

Зробив мене винною в тому, в чому колись обіцяв ніколи не винити… Ще й на додачу згадав мені, що мої батьки вклали набагато менше у весілля ніж його тато і мама… І хоч “буря” минула, неприємний осадок залишився…

Знаєте, звісно мені не приємно.

Звісно, не хочеться, щоб це повторилося…

Але що ж мені робити?

А що думаєте ви?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page