fbpx
життєві історії
Ми тоді з Вадимом відпочивали в Одесі. В суботу ввечері я не захотіла піти на пляж з чоловіком, і він пішов один. Минуло більше години, а Вадим не повертався. Телефон він залишив дома, тому мені нічого не залишалося, як піти на його “пошуки”. Я не могла повірити своїм очам. У темряві я побачила два силуети, які мило тримаються за руки. Свого чоловіка я одразу ж впізнала

Ми тоді з Вадимом відпочивали в Одесі. В суботу ввечері я не захотіла піти на пляж з чоловіком, і він пішов один. Минуло більше години, а Вадим не повертався. Телефон він залишив дома, тому мені нічого не залишалося, як піти на його “пошуки”. Я не могла повірити своїм очам. У темряві я побачила два силуети, які мило тримаються за руки. Свого чоловіка я одразу ж впізнала.

***

Улюблений чоловік залишив Настю заради красуні Роксолани, з якою познайомився на курорті, куди вони з дружиною приїхали відпочити. Це була миттєвість, де розум кориться почуттям.

Вадим захотів освіжитися і відправився ввечері купатися на море. Його довго не було, і Настя вирішила подивитися, як він плаває. Вона неквапливо спустилася до пляжу.

Уже починало темніти, коли з води з’явилися два силуети. Чоловік тримав за руку струнку жінку. Це був Вадим.

Настя не стала чекати, як розвиватимуться події, і попрямувала прямо до них. Розмова виявилася короткою.

Минуло два роки. Настя навіть не сподівалася, що Вадим може повернутися, проте недавно він подзвонив і повідомив про бажання відновити колишні відносини.

З Роксоланою їх шляхи розійшлися. Вона знайшла собі іншу кандидатуру для задоволення своїх інтересів. Вадим не став пояснювати подробиці, однак Настя відчувала, що він просто розчарований.

Настя любила Вадим і довго не могла пробачити йому Роксолану. Але час найкращий лікар. І вона не стала категорично відкидати будь-яку можливість возз’єднання.

Настя поступила розумніше. Якщо колишній чоловік, дійсно, хоче повернутися, то нехай доведе це.

– Наприклад, – жартома сказала вона. – Подаруй кругосвітню подорож на океанському лайнері.

Це була давня мрія Насті. Такий круїз, протягом декількох місяців, буде дуже дорогим задоволенням, і, звичайно, вона не думала, що Вадим сприйме її слова всерйоз. Однак любов велика сила. Чого тільки не зробиш заради коханої жінки.

Рівно через тиждень чоловік з’явився і повідомив, що вже сплатив кругосвітній тур на білосніжному лайнері. Вони поїдуть удвох і проведуть в дорозі майже пів року, відвідавши безліч різних країн.

Настя здивовано дивилася, і Вадим відверто розповів, що у нього була інша квартира, яка належала йому ще до весілля. Він здавав її в оренду, і Настя досі нічого не знала про це. Гроші чоловік не витрачав, а збирав на спеціальному рахунку в банку. Хотів придбати нову нерухомість.

Вадим непогано заробив за десять років шлюбу, і нехай ці гроші послужать на благо їх союзу. Вони вирушать у навколосвітню подорож, про який колись так мріяла Настя. І більше ніяких жінок! Крім Насті, звичайно.

Жінка до кінця не могла повірити, поки не опинилася на палубі круїзного лайнера, який поступово віддалявся від берега. Вадим взяв її за руку, і вони вирушили в каюту. Попереду у них багато цікавого…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page