Що може раз і назавжди змінити в погану сторону дружбу зі стажем між жінками? Я думала ніщо. Але давайте подивимося чи маю я рацію.
Ми з Оксаною знайомі ще з першого курсу університету, але тоді ми просто бачилися іноді в коридорі. Ближче ми почали спілкуватися, коли я на другому курсі переїхала в гуртожиток, де вона жила, адже розклад пар робив не можливим доїзд для мене.
Тоді в мене не було вибору. З початку в нас були доволі холодні стосунки, але з часом ми почали все більше часу проводити поза межами університету.
У важкі моменти підтримували одна одну. Наприклад, коли хтось завалив сесію, або ж мав неприємності з викладачем. Пізніше вона, а згодом і я знайшли собі хлопців, та все одно підтримували міцний зв’язок.
Не помітили, як завершили навчання, а згодом і вийшли заміж, народили дітей. На диво, в нас обох народилися хлопчики. Я назвала Андрій, а вона Олександр.
Ми часто разом гуляли. Потім дали дітей в один дитсадок, а згодом і у школу.
Та в класі 5 сталося те, на що ми не очікували, наші діти дуже сильно посперечалися, все закінчилось не жартами в них.
Виявилося, ніби мій хлопчик налаштовував клас проти її дитини, але Андрійко заперечував, що це робив. Я не знала, що робити адже і “колоти глечики” з подругою не хотілося, та і не захистити свого сина я не могла.
Спочатку я подумала, що нехай вони втихомиряться. Впевнена, класний керівник зможе це вирішити в межах класу. Тож я подумала не втручатися.
Але згодом мені довелося змінити цей вибір.
Бо наступного ж дня я дізналася, що Оксана увірвалася в клас, і влаштувала там “бурю”. Після цього в мене не залишилося вибору.
Я була змушена показати свою позицію, захистити дитя. А наближення батьківських зборів, цьому сприяло.
На цих зборах я намагалася якомога делікатніше все говорити, аби не образити нікого, але схоже Оксана мала іншу думку, щодо того, як треба себе вести.
І навіть те, що було багато інших батьків не зупинило її і вона вчинила справжню “бурю”. Такого в нас ще ніколи не було. Тоді я відчула, що на мене вилили дуже багато бруду.
Після цього ми жодного разу не розмовляли одна з одною. Та і діти теж не дуже спілкувалися.
З цього моменту минуло більше пів року. Настало літо. Діти почали разом гратися і в них ніби все налагодилося. А я не знаю, що робити. Ми ведемо себе ніби чужі, навіть не вітаємося, коли іноді бачимося.
Я не знаю, що робити, я дійсно не знаю. З одного боку хочеться відновити спілкування, адже ми багато чого пройшли і маємо багато спільних спогадів. А з іншого боку всі погані слова, що досі залишили осад в моїй душі.
От як би ви вчинили на моєму місці? Чи пробачили б, чи ні?
Автор – Настя Г.
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- На кухні, обійнявши голову, сидів Борис, а над ним заводила мама. Виявляється, Анна, дружина брата, подала на розлучення. – Я в одних шкарпетках від неї пішов. Ні на що не претендую, а вона ще хоче на аліменти мене подавати? – А що такого ти купив, може цю квартиру? Чи хоча б ремонт зробив? – І тут включилася мама. – Як, Лідо, ти язика прикуси! А утюг разом з дошкою хто купляв? – Ви б ще набір з горняток згадали, який зі свого серванту витягнули і невістці передарували
- Коли я злягла з температурою, то запитала по телефону у зятя, чи може він купити мені трохи їжі та піти в аптеку. Він це зробив. Мені здається, він був дуже щасливий мені допомогти. Але вже ввечері Анна зателефонувала і сказала, як я смію її чоловіка використовувати в своїх цілях. Вона навіть не запитала, як я себе почуваю, чи чи потрібно мені ще щось. Я відчуваю від неї великий холод. Та незважаючи ні на що, я повинна мовчати, бо інакше Анна заборонить мені бачитися з онуками
- Під час розмови з донькою про майбутніх онуків, я почула те, чого найбільше боялася. Вероніка сказала, що не хоче мати дітей, мовляв, від них немає жодної користі і взагалі, я можу про це забути, адже нова посада доньки передбачає, що дітей в неї не буде ще років зо три. Не знаю, що робити. Як пояснити дорослій доньці, що діти це чудово? Я відчуваю себе трохи винною у всій цій ситуації. Моє минуле життя сильно вплинуло на дочку
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило