fbpx
життєві історії
Ми відгуляли весілля і я думала, що впораюся з навчанням і дитиною, але складні 9 місяців перервали всі мої плани, і я кинула навчання за місяць до появи на світ дитинки. Я вірила, що повернуся до навчання, була налаштована, але, на жаль, цього не сталося. Я стала мамою на повний робочий день. Через два роки у нас народилася ще й дочка. А потім сталося те, чого ніхто не очікував

Я розлучена мати двох дітей, п’ятнадцятирічної доньки та сімнадцятирічного сина. Мій шлюб зазнав краху, і я сподівалася, що стосунки, які я почала чотири роки тому, будуть іншими і я нарешті буду задоволена і щаслива.

З Ігорем все було добре, але лише до того часу, поки я не вирішила підвищити свою кваліфікацію та навчатися в коледжі, працюючи.

Свого першого чоловіка я зустріла дуже молодою. Я закінчила школу і збиралася вступати до коледжу. Він був на п’ять років старший. Через рік стосунків я зрозуміла, що чекаю дитину.

Ми відгуляли весілля і я думала, що впораюся з навчанням і дитиною, але складні 9 місяців перервали всі мої плани, і я кинула навчання за місяць до появи на світ дитинки. Я вірила, що повернуся до навчання, була налаштована, але, на жаль, цього не сталося. Я стала мамою на повний робочий день. Через два роки у нас народилася ще й дочка.

Не можу сказати, що наш шлюб був чудовим, ми подобалися один одному, поважали один одного, але чогось не вистачало. Можливо, моє невдоволення тим, що я була дуже молода і в мене були інші плани на життя. Але я була і є дуже вдячна долі за своїх дітей, вони для мене все, і я надзвичайно ними пишаюся.

Ми з чоловіком віддалилися одне від одного, поки через вісім років після одруження не вирішили, що це того не варто. Крім того, у мого чоловіка була вже інша любов, і я відчувала полегшення, що він не буде один.

Ми залишилися друзями досі, і, перш за все, ми є батьками двох чудових дітей.

Після розлучення діти залишилися зі мною, але вони проводили і проводять багато часу з татом, а згодом і з його новою сім’єю.

Я була задоволена своїм життям, я точно не приєдналася до групи розчарованих, незадоволених розлучених жінок, які обливають брудом своїх колишніх і виживають, а не живуть.

Я не сумувала за чоловіком. Я багато присвятила себе дітям і собі, у мене є двоє чудових подруг (також розлучених), з якими я дуже тісно спілкуюся. Я також змінила роботу. Одним словом, справ у мене було вдосталь.

Але мені не судилося бути одній, хоч спеціально я не шукала чоловіка. Це просто сталося. Познайомилася з симпатичним чоловіком, розлученим, з дорослою дочкою.

Майже пів року ми просто зустрічалися, спілкувалися за кавою, гуляли, поки одного разу не зрозуміли обоє, що нам цього замало. Ми почали жити тісно, ​​практично завжди у нього вдома – у мене вдома були діти, а він жив один.

Потім я познайомила його з дітьми, я боялася, але вони сприйняли його чудово. Вони любили його так само, як і я.

Ігор переїхав до нас, і ми почали жити вчотирьох. Ніяка робота йому не чужа, він електрик за освітою, але вміє і з деревом працювати, і цеглу класти. Він багато попрацював у нашій квартирі, відремонтував ванну та кухню.

Одним словом, наше співіснування було чудовим. Я не могла ні на що поскаржитися. Я задоволена, мій чоловік задоволений, діти задоволені. І в цьому великому задоволенні я зрозуміла, що мені насправді чогось бракує.

І більше того, мене підштовхнули до цього на роботі. Деякий час я працювала на новому місці, де мені це подобалося. Навіть начальники були задоволені, і одного разу мені сказали, що якщо я закінчу навчання, я зможу просунутися набагато далі.

І мені це сподобалося. Дітям я вже була не так потрібна.

Звісно, я хотіла щоб діти і Ігор мене підтримали. Коли ввечері я їм це оголосила вдома, діти були в захваті. Вони вже бачили, як перевіряють моє домашнє завдання.

Але Ігор сприйняв це з точністю до навпаки. Йому це не подобалося, але він не міг мені сказати чому. Мовляв, якщо я це роблю за гроші, то це не потрібно, він нас надійно підтримає.

– Замість того, щоб проводити час разом, ти будеш вчитися, ти будеш зайнята: робота, господарство, навчання…

Але Ігор не зіпсував мені радості. Я почала навчання.

Перший рік я впоралася без проблем. І навчання і робота приносить мені велике задоволення.

Звичайно, довелося залучити і сім’ю, діти сприйняли це добре, вони мене дуже підтримують, але Ігор все більше поводить себе так, ніби я його не знаю. Він не тільки часом нестерпний, але й багато разів читав мені “мемуари”, чого раніше ніколи не робив.

Він буквально процвітає, коли може вказати, що посуд залишили в посудомийній машині на ніч, або що кошик переповнений брудним одягом, тощо. Він ніколи не вимагав гарячих обідів, а тепер кілька разів говорив мені, що вічний хліб з шинкою та сиром не лізе йому в горло на сніданок.

Але найбільше мене дратує і засмучує те, що він почав “опускати” мене на очах у дітей і навіть у наших друзів. Він саркастичний і закінчує кожну промову словами: ну так, наша майбутня пані інженер, вона найрозумніша з нас, вона все знає найкраще.

Щоразу, коли я хочу поговорити з ним на тему, яка його насправді турбує щодо мого навчання, він відкидає мене, кажучи, що немає сенсу про це говорити, я все одно зроблю це по-своєму.

Ігор не розуміє, що я роблю це не заради грошей, а заради задоволення від роботи, що я не хочу сидіти на місці, що я пишаюся собою, що я можу зробити більше. Замість того, щоб підтримати мене, він насміхається.

Читайте також: Мій син вже в такому віці, що пора одружуватися. Я хочу, ще поки молода, з внуками поняньчитись. Та йому не до женячки, він весь час на городах пропадає. Якось я познайомила його з дочкою своєї співробітниці. Так він пару разів з нею позустрічався, а потім заявив, що її крім грошей нічого більше не цікавить. Павлу вже тридцятка на носі, а як його затягти до РАЦСу, я не знаю

Я вже змирилася з такою поведінкою Ігоря. Він завжди злий, вдома “душно”. Він уже не той…

У мені змішано стільки суперечливих почуттів, з одного боку я задоволена собою, я роблю те, що мені подобається, це мене задовольняє, але потім вдома, коли я бачу кам’яний вираз обличчя Ігоря і слухаю його ниття, я злюся і відчувати лише розчарування.

Я багато разів запитувала себе, чи варто взагалі залишатися з Ігорем і дозволяти його життю мене турбувати.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page