fbpx
життєві історії
Ми з Анатолієм 9 років разом. І за весь цей час свекруха ні разу не допомогла нам. Самі встали на ноги, або була допомога від моїх батьків. Ні, ми не скаржимося і не чекаємо від когось допомоги, але тут така справа, що мовчати вже немає сил

Ми з Анатолієм 9 років разом. І за весь цей час свекруха ні разу не допомогла нам. Самі встали на ноги, або була допомога від моїх батьків. Ні, ми не скаржимося і не чекаємо від когось допомоги, але тут така справа.

У свекрухи є рідні сестра і брат. Днями брат чоловіка розповів, що свекруха взяла кредит для своєї сестри, і сама його виплачує. Чоловікові стало дуже прикро за нас, за свою сім’ю. Адже на даний момент у нас іпотека, і кредит теж є, я в декреті.

Анатолій зі мною тільки поділився і сам же сказав мені, щоб я не думала про це, що завжди так було. Каже, що свекруха, коли вони маленькі були, теж завжди їй допомагала, мовляв, у неї чоловік недолугий (хоча у самої троє дітей).

Я бачу, як йому не по собі, йому прикро, але матері не говорить, що він про це знає. А мені так і хочеться сказати свекрусі, що вона поступає підло по відношенню до своїх дітей. Адже ця тітка ні в чому не має потреби, у неї є дорослий син, який не працює, а вона все його виправдовує.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook