fbpx
життєві історії
Ми з Андрієм готувалися вже до весілля. Зі своїм хлопцем я нещодавно якраз розлучилася, але проблема була в тому, що Андрій мав родину. Хоча вони не були розписані з дружиною, а жили в цивільному шлюбі, та мали спільну дитину. Я зробила ремонт у квартирі коханого, поміняла меблі і думала, що тепер нам ніщо не заважає влаштувати весілля. Але я не могла повірити у те, що сталося

З Андрієм ми разом працювали, там і познайомилися, народилися між нами почуття. Зі своїм хлопцем я нещодавно якраз розлучилася, але проблема була в тому, що Андрій мав родину. Хоча вони не були розписані з дружиною, а жили в цивільному шлюбі, та мали спільну дитину. Андрій розповідав сумну історію свого життя, з якої випливало, що з дружиною у нього натягнуті стосунки і живуть разом лише через донечку. Тому він і не поспішає офіційно оформляти стосунки.

Наші зустрічі тривали вже близько року, коли Андрій вирішив нарешті розійтися зі своєю подругою, і вона, забравши дитину, пішла від нього.Скоро я переїхала до Андрія за умови, що ми офіційно оформимо наші стосунки. Він погодився, але попросив трохи зачекати.

Я вирішила змінити обстановку у його квартирі, щоб йому нічого не нагадувало про килишню супутницю. Та і давно вже потрібно було навести лад в оселі, бо або дружина в нього була не господиня, або вона знала, що мешкає тут тимчасово. Довелося мені братися за справу.

Я зробила ремонт у квартирі коханого, поміняла меблі і думала, що тепер нам ніщо не заважає влаштувати весілля. Але Андрій чомусь постійно знаходив усілякі відмовки та тягнув час. На моє запитання відповідав:

– Куди нам поспішати? Тобі що, погано зі мною?

І в якийсь момент я зрозуміла, що так триватиме довго, і між нами вперше виникло серйозне непорозуміння. Я вирішила на деякий час переїхати до батьків, щоб Андрій зрозумів, що йому потрібно. Чекала, що він хоч подзвонить і вибачиться.

Але я не могла повірити у те, що сталося. За час моєї відсутності він помирився зі своєю колишньою дружиною і вона знову живе в нього! Мені було дуже прикро. Найбільше через те, що вона прийшла на все готове, не те, що я зробила у квартирі.

Я звільнилася з роботи, щоб ніколи більше не зустрічатися з ним і спробувати забути все, наче сон. Але іноді думаю, що може це і на краще, бо  Андрій з тих чоловіків, які бояться брати відповідальність за повноцінну сім’ю. І якщо його дівчину це влаштовує. то мене ні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com