fbpx

Ми з Черкащини, мешкаємо в райцентрі. Дочка знає, як нам зараз в Україні скрутно, але все одно це зробила! Рік тому вона з онучкою виїхала у Варшаву, працює там щоправда. Я не дуже часто соцмережі продивляюся, все ніколи, але це кума подзвонила. При цьому вона лише раз перевела мені не дуже велику суму на карту на мій день народження

Ми з Черкащини, мешкаємо в райцентрі. Коли старшій дочці Олександрі було 20 років, а середній і меншій 10 і 7 років, я овдовіла, довелося мені ростити дівчат самій, батьки зовсім трішки допомагали продуктами з села.

Але слава Богу, якось справлялися ми всі, донечки підростали. Зараз Старшій Олександрі 29 років. вона розлучена і має синочка 5 років. Валерії – 19 років, а Жені 16. Валерія вчиться заочно і живе з молодим чоловіком на орендованій квартирі в нашому ж містечку, менша ще зі мною.

Старша ж, Леся, після розлучення лишилася жити в області, чоловік-зрадник лишив їм з сином свою однокімнатну квартиру після розлучення. Там Олександра працювала, Ярик ходив у садочок.

Одразу після вторгнення Леся з Яриком виїхали в Польщу, туди покликала однокласниця, яка виїхала ще раніше. Замість того, щоб пустити у вільну тепер квартиру середню сестру з хлопцем, Саша віддала її під оренду і гроші забирає собі.

У Варшаві Леся теж не стала жити одні на виплати, а скоро пішла на роботу в клінінгову організацію. І заробляє, на скільки я розумію, непогано. При цьому вона лише раз перевела мені не дуже велику суму на карту на мій день народження. Та й по тому, сестрам жодною копійкою не допомогла.

І ось сталося таке, що вже й не натягнеш нікуди! Я не дуже часто соцмережі продивляюся, все ніколи, але це кума подзвонила, каже:

– Таню, от молодець твоя Леся! Правильно, так і треба, життя одне, дитині треба радість дарувати. Море, сонечко – краса! Такі світлини гарні!

А я й не розумію, про що вона. Але кумі я не зізналася в цьому. Увечері зайшла на сторінки дочки в соцмережах – в мало не зомліла.

Олександра з онуком – на морі! В Єгипті, в дорогезному готелі, ніжаться на пляжі на сонечку, їдять в ресторані. Слів немає просто.

Але ж дочка знає, як нам зараз в Україні скрутно, але все одно це зробила – поїхала сама з дитиною на дорогий відпочинок! Хоч би подумала, от як її сестрам це бачити, які не можуть собі такого дозволити? Не розумію, як їй совість тільки дозволяє.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page