fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком познайомилися на роботі, разом працювали у молодому дружному колективі. Ще до початку наших стосунків у нього була звичка вести короткі, нічого не значущі листування з багатьма колегами, в основному – з жінками. У тому числі і зі мною, і з нашим начальством. Ми вже давно разом

Ми з чоловіком познайомилися на роботі, разом працювали у молодому дружному колективі. Ще до початку наших стосунків у нього була звичка вести короткі, нічого не значущі листування з багатьма колегами, в основному – з жінками. У тому числі і зі мною, і з нашим начальством.

Він відправляв людям якісь відео або ж красиві фото, зроблені ним під час прогулянки по місту, різні приколи чи листівки на свята. Іноді згадував деякі кумедні ситуації з сьогоднішнього або вчорашнього робочого дня, якщо таке відбувалося.

Але частіше і більше за все він листувався з однією нашою колегою і, за сумісництвом, моєю приятелькою. Її чоловік це виявив і йому таке діло не сподобалося.

Дійсно, в їхньому листуванні не було нічого і близько підозрілого, від мене чоловік нічого не приховув. Але її чоловік просто взяв і заблокував у неї в профілі мого чоловіка, жорстко і конкретно обірвавши подібне спілкування. Вона це помітила і розповіла мені.

Але мій чоловік не здався і продовжував надсилати їй повідомлення вже в вотсап.

Коли ми з ним почали зустічатися і відносини переросли у серйозні, та приятелька мені сказала, що мій чоловік майже припинив їй писати, тільки зрідка щось надсилає. Я тоді не хотіла нічого їй говорити, але сама подумала, що так і повинно бути! Чому це мій чоловік повинен вести з нею регулярні листування?

А ще пізніше, коли наші стосунки вже остаточно зміцніли, подібна «нерегулярна коротка і легка переписка ні про що» почала дратувати вже мене. Відбулася серйозна розмова з чоловіком на цю тему.

Зараз, принаймні на скільки мені відомо, листування з тією жінкою у нього немає зовсім, ми всі давно вже не працюємо разом. Але якщо б я побачила хоч одне таке повідомлення «ні про що», мені б це не сподобалося.

Хоч і справді немає приводу для занепокоєння, але якось неприємно, коли твій чоловік переписується з іншою жінкою. Ми вже кілька років разом, переписок з дамочками в нього ніби не помічаю, але все одно переживаю. щоб він не повернувся до цього. якщо йому стане нудно.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page