Ми з чоловіком програмісти, маємо трьох діток і зараз виїхали жити в Австрію. Мої ж батьки лишилися в Україні, живуть на Київщині у звільненому селі, просять постійно грошей.
Але я не надаватиму їм ні моральної, ні матеріальної підтримки і поясню причину.
Мої батьки завжди вважали за краще жити для себе. Я і моя сестра були відправлені до бабусі до села, а наші батьки жили в центрі столиці і нескінченно подорожували за кордон і казали, що їм ніколи було займатися бізнесом та дітьми.
Моїй сестрі було 14 років, а мені 12, коли бабуся переїхала до невеликого міста неподалік села. Ми очам не вірили, коли побачили величезні будівлі та велику кількість людей та машин! Батьків ми знали за фотографіями, і вперше приїхали поїздом відвідати їх у рік нашого переїзду.
Ця зустріч мені запам’яталася назавжди: мати назвала нас неотесаним селом і соромилася нас при своїх знайомих. Дорогий одяг, стільникові телефони та галасливі вечірки були для нас як кіно.
Я пам’ятаю, я почувала себе убогою. Ми не вписувалися в це життя і батьки нас більше не запрошували, вважаючи за краще зідзвонюватися з бабусею.
Минули роки, ми виросли. сестра виїхала в Іспанію і забула про тата й маму. Батьки ж переїхали з часом в новий особняк в село під Києвом, там і живуть зараз. Будинок їхній, правда, зараз потребує ремонту і все цінне забрали окупанти.
Я з батьками зідзвонююся, все одно ж хвилююся. У нас з чоловіком квартира двокімнатна на околиці столиці, там зарах живуть наші друзі з Маріуполя безкоштовно.
Ми з чоловіком і трьома дітьми поки що в Австрії, працюємо віддалено програмістами.
Батькам моїм по 65 років, і вони не працюють. Хочуть теж виїхати в Європу, збираються знімати котедж у Європі та доживати свою старість на гроші з продажу будинку, але його спочатку відремонтувати добряче треба.
Сестра взагалі вважає, що батьки не в собі, оскільки будинок продати добре вони не зможуть і їм не вистачить грошей навіть на найближчі 10 років з їхнього способу життя. Ну й ми обидві, щиро кажучи, розраховували вже не любов батьків, так хоч на спадщину в майбутньому, якої тепер скоріше за все не буде.
Мені не хочеться втручатися у рішення батьків, вони самі нехай вирішують, що робити зі своїми грошима та своїм майном.
Але справа в тому, що вони у мене останнім часом почали просити грошей на ремонт будинку, та я твердо відмовила. Нехай на мою допомогу та підтримку не розраховують – що сіють те й жнуть.
Чи все ж таки треба втручатися, щоб допомогти мамі й тату попри їхнє ставлення до нас з сестрою?
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.
Недавні записи
- Я як дізналася, що той, ніби як зять, перетягнув мою сусідку Марту і її дочку в своє “коло”, ледь зі стільця не впала. Це ж як таке може бути, вони ж хрещені в нашій церкві? В мене ще було бажання Марті очі відкрити на того Марка в перші дні знайомства з Анною, але думаю, чого буду пхатися в чужу сім’ю. Тепер про це дуже шкодую. Можна ж було їх від цього вберегти. А тепер, хто його знає, чим все закінчиться
- За гроші, які мама висилала з Польщі, ми поробили все що можна було. В нас не хата, а лялечка. Мама останній раз як приїжджала, то рідний дім не впізнала. Ми і бруківку постелили і дах замінили, всюди ремонти сучасні, а на вулиці працював ландшафтний дизайнер. І я і брат вже працюємо, тому кожного разу просимо маму залишитися в Україні і відпочити нарешті від тих заробіток. Але та ні в яку. Все їй щось бракує. Тепер проблему в брату вона найшла. Хоча це смішно
- Вчора нас з сім’єю вперше за три роки покликала до себе в гості сестра. Накрила стіл із різних закусок, а це і канапки з червоною рибою, різні сири і ковбаски. Чоловік шашлик приготував на мангалі. Я трохи поїла а потім питаю: “Олеся, а щось і гарячих страв буде?” На що у відповідь почула: “Все що на столі, більше нічого”. Додому я їхала сильно засмучена, адже так жити не можна. Моя сестра вже не молода дівчина, а елементарно навіть гостей приймати не вміє
- Каті було шістнадцять, як ми дізналися, що вона чекає дитину. Звісно, було важко сприйняти цей факт, але нічого вже не зміниш. Батько дитини Денис, така ж дитина, як і наша Катя. Він відразу ж дав зрозуміти, що батьківство не його тема. Я зв’язалася з його батьками, і на приємний подив вони пішли на контакт. Але все це було до пори до часу. Лише на останньому місяці ми дізналися їх справжнє лице
- Вчора моїй подрузі сімдесят років виповнилося. Я знала, що Марія трошки безпорадна, щодо готування, тому заздалегідь її попередила, що моїм подарунком для неї, буде гарно накритий стіл. Завдяки допомозі дочки, стіл ми накрили шикарний. Гостей було немало-небагато – 11 осіб. Гаряче Марія сама приготувала, і дуже смачне. Та здивувало мене інше. Її брати, ніби ніколи нічого в тому житті не їли. Додому я йшла сама не своя