fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком Романом разом сім років, у нас є син Богданчик п’яти років. Чоловік любить сина, любить проводити з ним час, бере з собою в гараж. Мені теж приділяє належну увагу: квіти без приводу, романічні побачення в ресторанах, визнання в ніжних почуттях. Все чудово, тільки його колишня має право на нашу квартиру, яку ми взяли в іпотеку і платити за яку допомагають мої батьки

Ми з чоловіком Романом разом сім років, у нас є син Богданчик п’яти років. Чоловік любить сина, любить проводити з ним час, бере з собою в гараж. Мені теж приділяє належну увагу: квіти без приводу, романічні побачення в ресторанах, визнання в ніжних почуттях. Все чудово, тільки його колишня має право на нашу квартиру, яку ми взяли в іпотеку і платити за яку допомагають мої батьки…

***

Справа ось в чому. Раніше ми знімали квартиру, платив чоловік. А недавно взяли іпотеку на нього ж, але платимо разом, і мої батьки допомагають.

Живемо нормально, дружна сім’я, де всі один одного люблять і поважають. Я хороша господиня, сама люблю затишок, чистоту і запах домашніх пирогів. Працюю неповний день, але грошей нам вистачає. Син підросте, можна буде подумати і про більшу зайнятість.

Я сама модельєр і швачка за освітою, працюю в салоні, але буває багато приватних замовлень, які виконою вдома. Чоловік добре заробляє, розкоші немає, але якщо є мета (щось купити або на відпочинок накопичити) – то все реально. Хотіли замахнутися на приватний заміський будинок, але вирішили почекати, поки що задовольнитися квартирою.

Ось жила і раділа – шлюб вдалий, вийшла заміж пізно, але всім кажу, що чекала саме такого, як мій чоловік.

У нього це другий шлюб, в колишній сім’ї теж є дитина-підліток. Чоловік добре спілкується з дочкою, але без фанатизму. Допомагає матеріально, платить аліменти, підтримує зв’язок з батьками першої дружини, бо дівчинка живе з ними, а не з мамою. Що там у них сталося, де його перша дружина живе, я не цікавилася.

Цікаво, звичайно, але за це невтручання в особисте життя чоловік мене дуже цінує. Він розповів про першу сім’ю рівно стільки, скільки вважав за потрібне.

Я не забирала його з родини, він був вільним і жив на момент нашого знаймства сам. Але мене все більше непокоїть те, що він досі в шлюбі з тією жінкою офіційно!

На дружні жарти в компаніях, чому ми не одружуємося, ми навчилися віджартовуваится. Нам і так добре, а штамп в паспорті – це лише формальність. Подруги-колеги з салону кожен день наводять приклади з життя ошуканих цивільних дружин, яких і дружинами навіть назвати не можна. Переконую себе, що вони заздрять, і це все не про нас.

Але останньою краплею стала моя мама, вірніше, її вимога поставити Ромі ультиматум – одружуємося чи ні?

Мамі здається дуже дивним факт наявності штампа в паспорті мого чоловіка з чужою жінкою. З одного боку, у неї всі права, а у мене лише обов’язки. Що це за шлюб утрьох? А згідно із законом навіть на нашу нову квартиру у неї є всі права! Вона законна дружина чоловіка, на якого оформлено наше житло. Я довіряю чоловікові, і ця розмова для нього буде неприємною. Не знаю, що і робити, але раптом мама і подруги мають рацію?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook