fbpx

Василь інколи забирає сина до себе, оскільки ми розлучені. Та останній раз, коли Андрійко повернувся, він був сам не свій. Як я його не розпитувала, він мені нічого не сказав. Але я таки дізналася справжню причину його стану

Ми домовилися з моїм колишнім чоловіком Василем про почергову опіку над сином. Але нашому Андрійку це не йде на користь. Через це виникають розбіжності.

Щось почало його турбувати з Василем. За цим стоїть його нова дівчина Галина зі своїми дітьми, як на мене.

Василь брав нашого сина кожні вихідні, і з цим ніколи не було проблем. Потім в справу втрутилася його нова дівчина. Останнім часом Андрійко повертався від батька в мовчазному настрої. А мені це не сподобалося. Я дізналася, в чому справа, але не від сина.

Навіть Василь не підозрював, що відбувається в нього дома. Він тільки зізнався мені, що почав жити зі своєю дівчиною та двома її дочками.

І це, мабуть, стало основною причиною. Мені одразу ж в думку прийшло, що дівчата “на своїй території”, а Андрійко, ні. І навіть якщо вони не мають поганого наміру, Андрійку з ними не приємно.

Але це ще не все. З часом я почала переписуватися з новою обраницею Василя – Галиною. І вона мені прямим текстом сказала, що я дитиною не займаюся, і мій син “далекий” від своїх однолітків.

Цілком можливо, що її дочки дуже “попереду”. Галина – вчителька української мови і літератури, тому вона має добре знати, що між дітьми є відмінності.

І мій син такий, який він є. Може бути лише таке, що йому важко всидіти довго на одному місці, але йому всього п’ять років.

Мені зовсім не подобається, коли незнайома людина засуджує його будь-яким чином, а потім пише мені довгі повідомлення у месенджері.

Я не можу уявити, як така жінка може бути вчителем. Я заборонила Василю обговорювати в їх квартирі нашого сина.

Кожного разу, коли Андрійко має йти до тата, він ллє сльози, бо не хоче там бути. І це мене дуже напружує. Василь довго наполягав на своїй позиції.

Але коли він повернув мені Андрійка востаннє, він зізнався, що в їхньому домі була невеличка “буря”.

Сказав, що дівчата засмутились на Андрійка і замкнули його в шафі заради розваги. Василь запевнив мене, що все з дітьми врегулював.

Я чітко дала зрозуміти колишньому чоловіку, що відмовляюся від того, щоб наш Андрійко залишався з ними на ніч, доки його нова жінка не навчить своїх доньок, як правильно поводитись з іншими дітьми.

Василь час від часу забирає нашого сина, але проводять вони час на нейтральній території. Слава Богу, Василь розумний в цьому плані.

Я зроблю все можливе, щоб Андрійко завжди залишався зі мною на ніч, принаймні поки він маленький і не зможе себе сам захистити.

Я сподіваюся, що у Василя налагодяться стосунки з дітьми його нової дружини.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page