fbpx

Ми з чоловіком та його брат із дружиною одружилися в один рік. Вони два-три рази на рік відпочивають у різних містах, ходять до театрів, кіно, вечеряють у кафе, купують продукти у хороших магазинах. Ми живемо у квартирі чоловіка, на яку він заробив сам. Тепер заради мрії молодшого брата чоловіка і на прохання свекрухи маю відмовитися від мрії свого життя

Ми з чоловіком та його брат із дружиною одружилися в один рік. Вони два-три рази на рік відпочивають у різних містах, ходять до театрів, кіно, вечеряють у кафе, купують продукти у хороших магазинах. Ми живемо у квартирі чоловіка, на яку він заробив сам до шлюбу протягом 10 років.

Звичка економити і багато в чому відмовляти в чоловіка залишилася, і я його в цьому підтримала, подарунки ми один одному не даруємо, відпочивати їздили 2 рази за весь час.

У нас маленька дитина, ми хочемо розширюватись і брати нову. вже спільну квартиру. Квартира, в якій живе брат мого Слави з дружиною, належить родичам свекрухи, вже минуло 5 років і вони все ще там.

А у мого чоловіка заробіток став вищим. Тепер, коли родичам знадобилася квартира, а брату Слави нема куди з’їжджати, свекруха вважає, що старший син просто зобов’язаний їм допомогти, дати гроші на перший внесок або впустити їх пожити.

Я нагадала Славі, що такими темпами нам не досягти нічого і свою мрію не втілити. Свекруха якось мені сказала, що у двокімнатній можна і трьох дітей ростити, нормально буде. Хоча сама вона має троє дітей і трикімнатну квартиру, але в іншому місті.

Відчуваю, що мати чоловіка вплине на нього і досягне свого. Він і так все життя допомагав братові, дуже багато його виправдовував, що він молодий і йому всього хочеться, але є межі!

Мій чоловік якось обійшовся без сторонньої допомоги, а цей не може. Я не хочу, щоб чоловік пішов на поводу матері, послухав її. Але як на це вплинути?

Як захистити чоловіка від їхнього впливу? Не хотілося б руйнувати нашу сім’ю через їхні проблеми. Буду вдячна за поради. Всім добра.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page