fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком у шлюбі вже 8 років. Здавалося б все добре, але мама чоловіка ніяк не дає нам спокою! Складається відчуття, що вона намагається мене на чомусь підловити. В гості до нас приїжджає завжди без попередження

Ми з чоловіком у шлюбі вже 8 років. Ростуть у нас чудові дітки. Здавалося б все добре, але мама чоловіка ніяк не дає нам спокою! Відносини між нами з самого початку не складалися, але чим далі, тим гірше.

Зараз у мене складається відчуття, що вона намагається мене на чомусь то підловити. В гості до нас приїжджає завжди без попередження.

Це при тому, що живе в іншому місті, добиратися з якого 2,5 години. А потім ще вимовляє якщо нас не було вдома. Я повинна звітувати де це я була. При чому дні вибирає коли чоловік на роботі.

Те що я якась не така я вислуховую постійно. І фарбується я не вмію, і кришки від каструль у мене не в тій послідовності лежать.

Та й взагалі родом я так сказати не вийшла. Сім’я у мене занадто проста. Загалом, іншими словами не рівня я її красеню сину. А як реагувати на її останні закиди я взагалі не знаю.

Була у мого чоловіка до мене така дівчина … Ну скажімо бізнес леді. На машинці дорогій їздила, при посаді не поганій та й завжди така розфуфирена.

Правда із зайвою вагою трохи. Але про зустрічалися вони не довго. Буквально пару місяців. Я сильно в подробиці не вдавалася, але не склалося у них. Навіть як друзі потім не спілкувалися.

Але ось свекруха, по закінченню восьми років нашого шлюбу, говорить, що саме та дівчина набагато більше підходила її синові.

З нею то він би на всьому готовому вже був. Це ж виявляється погано, що мій чоловік сам заробив на автомобіль і ми платимо кредит.

Погано напевно, що хлопчик її звалив з маленького селища в місто, де зможе дати гідну освіту і подальше життя своїм дітям.

Погано напевно те, що він одружився на коханій жінці, а не на дорогій машині.

Загалом я скипіла і на діалог поки йти не хочу. Боюся наговорити зайвого. Відносини у нас і так не айс. Не хотілося б зіпсувати їх ще більше.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.