fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком зовсім не вміємо накопичувати й економити, це просто біда якась. Можливо, ви знаєте, що нам порадити. Ну от наприклад: минулого тижня  ми поклали 25 000 тисяч недоторканого запасу, і ще грошики для вільного користування були. І що? Сьогодні у нас на карті залишилася 1 000 гривень! Я ніби все необхідне купила, а ще й з заначки частину витратила

Ми з чоловіком зовсім не вміємо накопичувати й економити, взагалі поводитися з грошима. Живемо з чоловіком удвох, діток ще не завели, але ми постійно витрачаємо гроші невідомо куди, а потім хапаємося за голову, тому що грошей завжди не вистачає. У чоловіка така ж проблема, він взагалі марнотратник. Як би це дивно не здавалося, але іноді у нас взагалі немає грошей.

Тільки но гроші з’являються – все, у мене як манія якась починається, відразу треба купити те, купити це. І я не скажу, що ходжу в хутрі і золоті. На себе взагалі вкрай рідко витрачаю. У нас, як в усіх, є в місяць обов’язкові платежі, які ми чесно сплачуємо – кредити і квартира. А решта просто зникає!. Нічого такого не купили – і холодильник напівпорожній, а грошей все одно немає.

Приміром, минулого тижня  ми поклали 25 000 тисяч недоторканого запасу, і ще грошики для вільного користування були. І що? Сьогодні у нас на карті залишилася 1 000 гривень! Я ніби все необхідне купила, а ще й з заначки частину витратила. Іноді, знаєте,трапляються випадки непередбачені, хвороба або ще що-небудь, коли гроші потрібні. Але у нас такого, слава Богу, не було. Хочеться накопичити на відпустку або на права, а не виходить! Я вже намагалася і записки вести, і щоденник, і розподіляти гроші на кожен день, все одно гроші не тримаються. Підкажіть, як ви з ними управляєтеся, щоб і відкласти, і на життя лишалося?

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook