fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком зустрічалися, закохалися і вирішили одружитися, але радості моїй свекрусі це не принесло. Мені батьки свого часу подарували бабусину квартиру, ще задовго до того, як я познайомилася з майбутнім чоловіком. Тож ми на весільні гроші вирішили поїхати по путівці на відпочинок. Я написала заяву в суд на свекруху. Тепер вона вже не шукає для свого сина дружину, а думає про те, як можна швидше погасити мені цей борг

Ми з чоловіком зустрічалися, закохалися і вирішили одружитися, але радості моїй свекрусі це не принесло.

Мені батьки свого часу подарували квартиру, ще задовго до того, як я познайомилася з майбутнім чоловіком.

Тож квартирне питання у нас не стояло, і ми на весільні гроші вирішили поїхати по путівці на відпочинок.

Це дуже не сподобалося мамі Андрія, вона хотіла, щоб гроші з весілля ми віддали їй, адже, крім мого чоловіка, у неї була ще донька Тоня, та ще ледащо.

Дівиці було 24 роки, після школи вона не працювала і не навчалася, а сиділа на шиї у матері і свого брата.

Після весілля я чоловікові поставила умову, що я живу без своїх родичів, а він – без своїх, і допомагати він їм не буде.

Андрій погодився, і щойно прийшов день авансу, свекруха вже була на порозі нашої квартири, але мій чоловік їй сказав, що нічого вона не отримає, тому що всі фінанси відтепер в руках його дружини.

І тоді свекруха підійшла до мене і сказала:

«ЗАПАМ’ЯТАЙ, Я ТЕБЕ ВСЕ ОДНО РОЗЛУЧУ З МОЇМ СИНОМ, ВІН НІ З КИМ НЕ ОДРУЖИТЬСЯ, НАМ З ДОЧКОЮ ПОТРІБНІ ЙОГО ГРОШІ І МИ ЇХ ОТРИМАЄМО. І ЩЕ ЗАБЕРУ В ТЕБЕ КВАРТИРУ, ЗАПАМ’ЯТАЙ ГАРНЕНЬКО ЦЕ».

Я тоді не надала значення цим погрозам.

Свекруха як і раніше, приходила і ображала мене, але я і мій чоловік це все терпіли – це зараз я розумію, що потрібно було дати їй добре відсіч і у мене збереглася б сім’я.

І ось, коли її нападки на мене і чоловіка не дали ніяких результатів, то вона прийшла і показала мої фото з якимось чоловіком в обнімку.

Чоловік зібрався і пішов, подав на розлучення і на розділ квартири, але з квартирою їм нічого не обломилося, бо вона моя ще до шлюбу.

А фотографії залишилися у мене, і, ви знаєте, мені так захотілося їх всіх покарати, що не можу вам передати це. У мене однокласник працював в поліції, він був судмедексперт.

Я показала ці фотографії і запитала, чи можна довести, що це фотошоп, і він погодився мені допомогти.

Через тиждень у мене був висновок судмедексперта, що фотографії дійсно фотошоп, підроблені.

Я написала заяву в суд на свекруху про те, що вона надала моєму чоловікові недостовірну інформацію, і це спричинило розпад сім’ї.

Коли прийшла повістка свекрусі в суд, чоловік був на роботі, але його сестра знала, що це судова справа, і все розповіла моєму чоловікові.

Андрій прийшов, просив вибачення, але жити і бачити цього, так би мовити, чоловіка в штанях, я не хотіла.

Але сказала:

«ВИ ХОТІЛИ ВСІМ РОЗПОВІСТИ, ЩО Я ЗАНЕПАЛА ЖІНКА, ВИ ХОТІЛИ МЕНЕ ПОЗБАВИТИ ЧЕСНОГО ІМЕНІ, ВИ ХОТІЛИ ПОЗБАВИТИ МЕНЕ КВАРТИРИ, НА ЯКУ НІ ТИ, НІ ТВОЯ РІДНЯ НЕ МАЛИ ПРАВА, ТАК ОСЬ Я ВАС ПОКАРАЮ. І НЕХАЙ ТВОЇЙ МАМІ РАЗОМ З СЕСТРОЮ БУДЕ ЦЕ ГАРНИМ УРОКОМ, ТА І ТОБІ ТЕЖ».

Відбувся суд, свекруха принесла мені свої вибачення, сестра теж попросила вибачення, але їм виписали відшкодувати мені моральну компенсацію в 30 тисяч гривень.

Свекруха знову почала мене ображати, говорила, що вона зробить так, що мене не знайдуть.

Колишній чоловік зі своєю сестрою давай мене просити пробачити їх, але я і не збиралася цього робити.

Свекрусі впаяли ще штраф, в результаті вони мені повинні 70 тисяч гривень. Більше свекруха мене не чіпає, але кожен місяць вони мені виплачують певну суму грошей.

Свекруха вже не шукає для свого сина дружину, а думає про те, як можна швидше погасити мені цей борг, і сестра пішла на роботу.

Тому правду кажуть: не буди лихо, поки воно тихо, не треба було мене чіпати, ось і все!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page