fbpx

Ми з Дмитром доводили до пуття стару дачу, якою його родина володіє вже давно. Я складала папери в коробки, які були закинуті в стару шафу, і знайшла свідоцтво про шлюб свекрухи. Я посміхнулася при згадці про минуле. Але потім помітила, що ім’я та прізвище нареченого не збігаються. Я пішла з цим документом до свого чоловіка, і він сказав мені, що знає про це, але мама не любить, коли говорять про її перший шлюб. Каже, що згадувати немає що. Та через деякий час я відкрила цю таємницю!

Я зустріла першого чоловіка свекрухи. Він розповів мені про неї речі, від яких у мене паморочиться голова

Я добре ладнаю зі своєю свекрухою Марією Степанівною. Нещодавно я дізналася про неї одну незвичайну річ, про яку всі замовчують.

Моя свекруха Марія Степанівна непогана жінка. Вона піклується про свою сім’ю і нормально ставиться до мене. Але випадково я дізналася сімейну таємницю, про яку ніхто не говорить. Марія Степанівна вже була заміжня…

Влітку ми з чоловіком Дмитром доводили до пуття стару дачу, якою його родина володіє вже, мабуть, сто років. Я складала папери в коробки, які були закинуті в стару шафу, і знайшла свідоцтво про шлюб свекрухи. Я посміхнулася при згадці про минуле.

Але потім помітила, що ім’я та прізвище нареченого не збігаються.

Я пішла з цим документом до свого чоловіка, і він сказав мені, що знає про це, але мама не любить, коли говорять про її перший шлюб. Каже, що згадувати немає що. Через кілька років вона вдруге вийшла заміж. А потім народився Дмитро.

Мені було цікаво, що могло статися з Марією Степанівною, і чому вони розлучилися. Але розпитувати про це саму свекруху я не стала, бо розумію, що приємного мало.

Тоді я викинула це з голови, але через деякий час ім’я першого чоловіка моєї свекрухи раптом спливло перед очима. Я обробляла на роботі електронні листи з постачальниками, і один з них був мені знайомий, але що саме і звідки, я не розуміла.

Ввечері, коли я потихеньку засинала, мене осяяло. Я бачила це ім’я в старому свідоцтві про шлюб!

Я не могла дочекатися ранку. Я думала, чи було б правильно дзвонити незнайомій людині та втручатися в її особисте життя. Крім того, ця людина є бізнес-партнером нашої компанії. Це було б не гарно з мого боку.

Цілий день я брала в руки телефон і хотіла набрати його номер, але завжди здавалася в останній момент. Мені було дуже цікаво, але це було б неправильно.

Тоді мені допоміг випадок. Наша компанія організувала невелику зустріч для бізнес-партнерів, серед запрошених був і перший чоловік моєї свекрухи Олег Анатолійович…

Я дуже нервувала, але якось взяла себе в руки. Я непомітно спіймала Олега Анатолійовича і після короткого офіційного представлення розповіла йому, хто моя свекруха. Він здивовано подивився на мене і зітхнув. “Як справи?” – запитав він мене після хвилини мовчання.

Я коротко розповіла йому, що знаю про неї. Потім на його очах виступили сльози.

– Чи казала вона вам, чому у нас нічого не вийшло?, – запитав він мене.

Я лише похитала головою.

Йому довелося сісти й розповісти мені, які вони були молоді й закохані. Він був найщасливішим чоловіком у світі, коли вони чекали дитину.

Але у Боженьки на це дитя були геть інші плани. Через цю ситуацію моя свекруха не переставала лити сльози. Вона у всьому звинувачувала Олега Анатолійовича. Свекруха не могла змиритися з втратою дитинки. А через деякий час вони вважали за краще розійтися.

Я поклала руку йому на плече й заплакала. Я бачила, що мої колеги дивляться на нас з нерозумінням, але в той момент мені було байдуже.

Потім Олег Анатолійович підвівся, подякував мені за те, що я його вислухала, і пішов.

В той момент я подумала про те, як важко було тоді це пережити Марії Степанівні. Можливо, якби в той час були психологи і вони до них звернулися, їх шлюб би можна було врятувати. А так, маємо те, що маємо!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page