fbpx

Ми з дочкою відвідуємо одну і другу бабусю по черзі, щоб нікому не було образливо. Але після останнього візиту до моєї мами дочка відмовляється туди їхати. Я дуже засмутилася з цього приводу. Я розумію, що свекруха весь свій час сюсюкається з нею, але в той час я не відходжу від плити і не випускаю з рук ганчірку. Мені такий “відпочинок” не дуже подобається

Ми з дочкою відвідуємо одну і другу бабусю по черзі, щоб нікому не було образливо. Але після останнього візиту до моєї мами дочка відмовляється туди їхати. Я дуже засмутилася з цього приводу. Я розумію, що свекруха весь свій час сюсюкається з нею, але в той час я не відходжу від плити і не випускаю з рук ганчірку. Мені такий “відпочинок” не дуже подобається.

Ми з чоловіком виховуємо доньку 3,5 роки.

Обидві бабусі і дідусь живуть в іншому місті, тому ми більшу частину часу самі.

З моменту народження Златки ми стали більше відвідувати родичів, оскільки я в декретній відпустці, зазвичай залишаємося в них на декілька днів, а буває і тиждень.

З поїздками ми чергуємо. Раз до однієї бабусі, раз до другої, щоб не ображалися.

Дочка такі поїздки обожнює. Батьки одні і другі живуть в селі в своєму будинку і з великим подвір’ям.

Різниця лише в тому, що моя мама трохи суворіша, вона намагається Златку трохи виховати, вона ставить більше меж. Вона присвячує себе їй, але мама також готує та пече для нас, але вона просто піклується про це в цілому, тому йому доводиться розподіляти цей час більше.

Коли ми приїжджаємо до свекрухи, вона приділяє їй весь свій час, по дому в той час майже нічим не займається. Хтось же повинен для нас готувати, прибирати. Ось тому-то все лягає на мої плечі. В мене майже немає відпочинку в їх домі.

Свекруха весь час грається зі Златкою. Свекор сам змайстрував на подвір’ї невеличкий дитячий майданчик, де Златка може сидіти годинами з дідусем чи бабусею.

Вони завжди купують їй щось солодке і нічого їй не забороняють. Коли ми були в них, Златка раптом мені сказала, що не хоче їздити до іншої бабусі, що їй там не подобається і зовсім не весело.

Я була дуже здивована, тому що вона ніколи раніше не говорила нічого подібного. Не думаю, що свекруха їй щось казала, мабуть, вона б собі цього не дозволила, але мені дуже шкода.

Читайте також: Мій брат добре стоїть на ногах. В нього на подвір’ї, де красується двоповерхова вілла, припарковані три автівки. І незважаючи на свої статки, він прийшов в мамину квартиру, в якій я живу з сином, і став вимагати “своєї частки”. – Мені нічого на голову не впало. Я знаю ціну грошам! Даю тобі рік, щоб ти, або викупила мою частку, або ж знайшла собі інший дах над головою. – Я обійняла сина і заплакала!

Я намагалася це вирішити з донькою, якось обговорити з нею, але чим більше я говорю на цю тему зі Златкою, тим гірше стає. Чи була у вас подібна ситуація і як її вирішити?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page