fbpx

Ми з дочкою з березня в Італії. Тут мені пощастило з роботою, подруга допомогла влаштуватися прибиральницею в гарний приватний готель. Заробляю я непогано, є можливість відкласти. І ось чоловік почав випрошувати на машину йому на Новий рік, просив 10 тисяч євро на машину, і я вже майже погодилася. – Я за стінкою все чую, ти знаєш нашу звукоізоляцію в будинку! – почулося на тому кінці дроту

Ми з дочкою з березня в Італії. Тут мені пощастило з роботою, подруга допомогла влаштуватися прибиральницею в гарний приватний готель. Заробляю я непогано, є можливість відкласти. І ось чоловік почав випрошувати на машину йому на Новий рік, просив 10 тисяч євро на машину, і я вже майже погодилася.

Але, на щастя, від  сусідка Маринка я дізналася, чим мій Роман займається насправді.

Чоловік зателефонував та заявив, що йому потрібні гроші на машину. Як я сказала, ми з дочкою тимчасово мешкаємо за кордоном, ми вимушені переселенці. Виїхала я разом із донькою, щоб бути у безпеці. Але поки мене немає вдома, там відбуваються дивні речі.

Коли все почалося, чоловік почав наполягати на тому, щоб я збирала речі та виїжджала. Мовляв, доньку треба рятувати. Але я не хотіла нікуди їхати. Була впевнена, що за кілька тижнів буде тихо і спокійно. Але ситуація лише розпалювалася.

Благо, близька подруга вже давно живе в Італії. Вона погодилася дати притулок мені з донькою. Так ми стали вимушеними переселенками. До кінця життя Тамілі буду вдячна. Вона не лише поселила нас у себе вдома, але й допомогла з оформленням документів та знайшла мені роботу. Причому дуже непогану роботу. Допомогло те, що я добре знаю англійську і рік тому почала вчити італійську.

Словом, якщо сказати чесно, ми добре влаштувалися. І мій чоловік не міг цього не помітити. Спершу він хотів допомагати нам фінансово. Але незабаром я почала відмовлятися від грошей, посилаючись на свою зарплату. Я не хотіла, щоб Роман у чомусь собі відмовляв заради нас. Адже він там зовсім сам, плюс доглядає свою бабусю.

Час минав, а вдома безпечніше не стає. Я остаточно втяглася в італійський ритм життя, хоч він мені здавався дуже чужим. З подругою жити було легко, та й доньці тут подобалося. І все б нічого, якби мій чоловік не подзвонив одного прекрасного дня і не сказав, що йому потрібні гроші на машину – Роман ось такий подарунок хоче собі на Новий рік.

Він сказав, що хтось запропонував йому авто за дуже вигідною ціною. А він уже кілька років мріє про це. Сказав, що йому не вистачає 10 тисяч євро. Мовляв, я мушу йому їх вислати, бо в мене тут все чудово складається. Цікаво, а звідки у мене такі великі гроші?

Я сказала, що таких грошей поки що не маю.Чоловік запропонував, що я можу позичити у Таміли, наприклад. Але як він собі це уявляє? Я й так живу в неї безплатно. Вона постійно нам допомагає, нічого не просячи натомість. Адже сума немаленька. Я не думаю, що подруга погодиться на таке.

До того ж, я не знаю, коли ми зможемо віддати ці гроші назад. Впевненості у завтрашньому дні немає жодної. Після тієї розмови чоловік не дзвонив мені кілька днів, а на мої дзвінки не відповідав. Я була дуже стурбована, тому вирішила зателефонувати сусідці Маринці. У нас із нею непогані стосунки.

Але краще б не дзвонила, їй-богу!

– Оль, чесно, я не знала, як мені вчинити. Але коли ти сама зателефонувала, то розповідаю. Ходить до нього хтось, причому постійно. Адже я за стінкою все чую, ти знаєш нашу звукоізоляцію в будинку! – почулося на тому кінці дроту.

Всередині мене щось обірвалося. Я давно відчувала, що наш шлюб з Романом тріщить по швах, але боялася собі в цьому зізнатися. Сусідка розповіла, що бачила якусь жінку, яка виходить із наших дверей рано-вранці, Маринка тоді поверталася із собакою з прогулянки якраз.

Тепер я розумію, чому чоловік так наполягав, щоб ми з донькою поїхали, мабуть, вона в нього вже була на той момент. Може, й гроші йому потрібні не на машину? Не розумію, що мені тепер робити.

Кидати все і їхати додому, щоб з’ясовувати стосунки, я не хочу. Робити це на відстані – ще гірше. І чому для зради він вибрав такий і так складний період нашого життя? Як це все розрулити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page