fbpx

Ми з Микитою розписалися недавно й прийшли жити до моєї мами, у якої важкий характер. У мене, треба сказати, завжди були не дуже хороші стосунки з матір’ю, а зараз з її поведінкою – так особливо. Займатися домом і господарством вона ніколи не любила, готувати тим паче. Я їла або печиво з водою, або те, що приготувала бабуся, коли приходила до нас. Я виросла зовсім іншою людиною. Я обожнюю готувати, облаштовувати будинок, можу всі вихідні провести на кухні, мама жене мене з кухні, навіть гроші нам на кафе дає. Вона ж готова харчуватися яєчнею та сосисками, просто жах! Іноді мама може приготувати і на всіх суп, але тільки так як любить вона, а нас з Микитою аж нудить від шкварок у супі. В цій квартирі третя частина – моя

Ми з Микитою розписалися недавно й прийшли жити до моєї мами, у якої важкий характер. У мене, треба сказати, завжди були не дуже хороші стосунки з матір’ю, а зараз з її поведінкою – так особливо. Сьогодні вже вирішили переїхати, винайняти квартиру, ось які на те причини. Хоча в цій квартирі третя частина – моя.

Моя мама мене ростила сама з бабусею, тато лише допомагав. Вона лікарка, і все життя робила кар’єру в цій галузі, зараз вона вже доктор наук. Живемо ми в Києві.

Займатися домом і господарством вона ніколи не любила, готувати тим паче. Я їла або печиво з водою, або те, що приготувала бабуся, коли приходила до нас. Але вже не не знаю як так вийшло, але я виросла зовсім іншою людиною. Я обожнюю готувати, облаштовувати будинок, можу всі вихідні провести на кухні, читаю на цю тему книги, хочу на кулінарні курси піти.

До того ж, у мене ще є коханий чоловік, а тут хочеш – не хочеш, треба щоб у вдома хоч обід був смачний і повноцінний. Мама ж готова харчуватися яєчнею та сосисками.

Іноді мама може, звичайно, приготувати і на всіх суп, але тільки так як любить вона, а нас з Микитою аж нудить від шкварок у супі, від курячих крилець чи лапок, що в ньому можуть опинитися.

І було б усе, як є, але мама постійно незадоволена тим, що я багато часу проводжу на кухні, що на її думку мало гуляю, що не можна зациклюватися на будинку й домашніх справах, і так далі. Навіть гроші нам з Микитою іноді дає, щоб ми в кафе пішли їсти і я не варила-не смажила в її трикімнатній квартирі!

Але я вважаю що так жити не можна! Розумію, що це може безглуздо звучати, але в мене вже комплекси з’являтися через це, адже я не така вже й домашня! Вечір п’ятниці і суботи ми присвятили собі і своїм справам, магазини, зустрічі з друзями, зате всю неділю я готувала, щоб на тижні був вільний час, щоб заготувати страви про запас.

Мама намагається нав’язати мені йогу свою, а я весь вечір можу збирати пазли, а це вона вважає дитячим заняттям. Сказала, що просто не хоче, щоб я обабилася, а в мене від цих слів сльози на очі навертаються. Як гадаєте, переїхати на оренду з чоловіком, чи все таки жити з мамою у своїй кімнаті, адже я маю на це повне право.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page