fbpx
життєві історії
Ми з Оксаною давно не бачились. Сестра змалечку жила з батьком в Києві, а згодом і своє житло купила, і на іномарці шикарный їздить. Мені важко вірилось, що на все це вона заробила власними силами, тому при зустрічі запитав, чим вона таким займається. – Ой, не хочу про це говорити. Мені соромно. – Поки Оксана поралась на кухні, я озирнувся по кімнаті і знайшов натяки на її нелегкий заробіток. Мені таке не дано

Ми з Оксаною давно не бачились. Сестра змалечку жила з батьком в Києві, а згодом і своє житло купила, і на іномарці шикарный їздить. Мені важко вірилось, що на все це вона заробила власними силами, тому при зустрічі запитав, чим вона таким займається. – Ой, не хочу про це говорити. Мені соромно. – Поки Оксана поралась на кухні, я озирнувся по кімнаті і знайшов натяки на її нелегкий заробіток. Мені таке не дано.

***

Оксана соромиться своєї роботи, тому не хотіла розповідати мені, вважала за краще мовчати. Особисто я нічого ганебного не бачу, адже всі професії корисні і потрібні, навіть така, як у неї.

Так сталося, що зі своєю молодшою ​​сестрою Оксаною я не спілкувався вже близько десяти років. Вона з самого дитинства жила з батьком і його новою дружиною в Києві, нас розділяла велика відстань, тому бачилися ми дуже рідко.

Кілька місяців тому у нас зав’язалося листування в соцмережі і ми домовилися, що я приїду до неї в гості.

До своїх 27 років вона вже придбала власне багато обставлене житло і автомобіль.

Якщо чесно, то мені не вірилось, що вона все заробила сама.

Мені стало цікаво, ким же моя молодша сестричка влаштувалася в столиці, що змогла купити чудову квартиру і круту іномарку, раптом я теж зможу? Виявилося, що мені цього не дано.

Я запитав в Оксани щодо того, де вона працює, на що вона зніяковіла і сказала, що не хоче про це говорити, мовляв боїться, що я буду її засуджувати.

Ну, раз розмова про роботу не пішла, то вирішили попити чаю і поки моя сестра пішла на кухню, я помітив, що диван якось не щільно прилягає до стіни, встав, щоб його поправити і побачив за ним дещо цікаве.

Цей предмет допоміг мені знайти відповідь на питання як моя сестра заробляє на життя.

Я побачив за диваном велике полотно, це була розпочата картина, там був зображений малюнок жіночої фігури, що лежить на цьому самому дивані.

Сестра повернулася з кухні і застала мене за розгляданням полотна. Вона сильно збентежилася і поспішила сховати начерк.

Коли вона все ж заспокоїлася, то розповіла, що заробляє тим, що малює людей в стилі ню і соромиться розповідати родичам про свою професію.

Не дарма закінчувала художку, а у мене ось таланту до малювання немає. Клієнти трапляються досить багаті, Оксана сказала, що навіть малювала пару знаменитостей, тому по грошах виходить непогано.

Я не бачу нічого ганебного в такому заробітку і порадив своїй молодшій сестрі не соромитися таланту.

А ви що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page