fbpx
життєві історії
Ми з Родіоном у шлюбі 5 років. Загалом у сім’ї все добре: всяке буває, але ми справляємося, світлих моментів більше. І ось я народила дівчинку замість хлопчика, і тепер дуже хвилююся, що коханий Радик від мене піде. Свекруха вважає себе нащадком «великого» роду свого екс-чоловіка, хотіла забрати собі онука і сама виховувати

Ми з Родіоном у шлюбі 5 років. Загалом у сім’ї все добре: всяке буває, але ми справляємося, світлих моментів більше.

Коли ми готувалися до весілля, чоловік попросив народити сина. Я сприйняла це серйозно і пояснила, що нічого обіцяти не збираюся. Або він одружується зі мною, або нехай шукає жінку, яка відповідає всім потрібним параметрам. У результаті Родіон сказав, що нічого серйозного у його проханні немає, просто хотілося б продовжити рід.

У ось нас народилася дівчинка. Друзі жартували та казали, що тепер треба народити сина. Але найбільше на цю тему висловлюється свекруха Іванна Дмитрівна. Взаємини з нею у мене, м’яко кажучи, так собі. Спочатку вона добре до мене поставилася, але втручалася у все. Я намагалася терпіти, думала, минеться. Потім почала щось робити по-своєму, але мама Радика почала активніше втручатися і заявляти, що краще знає, як нам жити. Я дала відсіч, причому довелося дуже чітко побудувати кордони, які вона висміювала.

Зараз Іванні Дмитрівні дорогу в нашу родину закрито, чоловік ходить їй допомагати і вислуховує докори на адресу нашої маленької доньки. У них з мамою була мрія про сина, спадкоємця: свекруха вважає себе нащадком «великого» роду свого екс-чоловіка, хотіла забрати собі онука і сама виховувати. Вона каже Родіону, що жінку треба шукати нормальну, а не «браковану». Чоловік раніше з нею був згоден, але поступово почав говорити інакше, у наше життя її більше не пускає. Каже, що радий дівчинці.

Я більше не хочу народжувати дітей: раптом знову не хлопчик? Переживаю, що свекруха на нього натисне, щоб він знайшов собі нормальну жінку і народив сина, інакше перерветься такий великий рід. До речі, сім’я у них звичайна, свекруха в житті жодних досягнень не має, батько від них пішов, ні багатства, ні сімейних реліквій.

У чоловіка періодично проскакують нотки заздрощів щодо синів в інших сім’ях. І я дійсно тепер дуже хвилююся, що коханий Радик від мене піде.

Як жити з думкою, що він так і не одержав продовжувача роду? Аргумент про те, що в світі прізвище може продовжити і жінка, його не влаштовує. Переживаю, що за якийсь час він піде шукати свою мрію. Хоча Родіон дуже добрий сім’янин, доньку любить, все для нас робить, про мене дбає, маму на місце ставить, але не кидає її і я це підтримую. Прошу поради читачок і читачів сайту!

Тетяна, 35 років

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!