fbpx
життєві історії
Ми з Романом заручилися минулого року. І ось наближається час весілля. Майбутня свекруха купила мені обручку, яка мені зовсім не подобається, вона не поєднуюється з моїм весільним образом, та і з моїм характером. Не хочу образити почуття свекрухи

Ми з Романом заручилися минулого року. І ось наближається час весілля. Я за останні кілька місяців трохи схудла, і моя обручка, яку ми купили з Ромою, стала мені завелика.

Коли Роман пішов до майстерні, щоб зменшити розмір прикраси, колечко повністю зламали.

Дізнавшись про це, моя свекруха вирішила зробити сюрприз і купила мені без попередження нову обручку. Невже не можна було порадитися зі мною чи хоча б з Ромою?..

Чесно кажучи, обручка, яку вона подарувала, мені не дуже подобається. Навіть зовсім не подобається! Виріб не поєднується з моїм весільним образом, та і взагалі з моїм характером.

Не хочу образити почуття свекрухи, але я дійсно вважаю, що їй не слід було купувати цю річ. Я хотіла обручку, яку б вибрав для мене наречений.

От що їй тепер сказати? Я не хочу здатися невдячною, до того ж, і Рома може образитися, що я не оцінила подарунок його мами.

Але я не хочу все життя носити річ, яка мені зовсім не подобається, адже це на все життя, і обручка обов’язково має бути до душі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page