fbpx
життєві історії
Ми з сином приїхали з Закарпаття і я “отримала” від чоловіка, що більше потратила грошей, ніж він очікував. Я мудріша і промовчала. А вже на вихідних ми поїхали в село до його мами. Там на нас чекала і рідна сестра Ореста з дитиною, яку сама виховує. Ввечері я йшла до літньої кухні, щоб води попити, і почула їх розмову. – Ти цього місяця переведи мені більшу суму. Я схудла, треба гардероб змінити!

Ми з чоловіком не бідуємо, але і прискладати якісь гроші, як то кажуть, на “чорний день” нам не виходить. Тому коли я дізналася, що Орест дав, не позичив, а дав, своїй сестрі гроші на – одяг, то ледь не луснула від злості.

Ми з Орестом разом вже чотирнадцять років.

Старша у нас дочка. Іринці тринадцять років, а молодшому Андрійку одинадцять.

Я працюю лаборантом в лікарні. Орест на фірмі, яка займається пластиковими вікнами. Благо, маємо свою квартиру, по-інакшому б, не знаю, як би витягували.

Дочка вже доросла. Хоче Іринка і косметику вже якусь купити і одяг сучасний. Син також вже хоче щось цікаве з одягу. Вже, як колись, сама не куплю щось “по акції”.

Важко, але якось витягуємо.

Недавно в мене була відпустка. Я запропонувала Оресту поїхати хоч на вихідні кудись в Карпати, щоб розвіятися.

– Нема чого гроші тринькати. Їдь до мами в село і відпочивай, скільки хочеш, – наголосив чоловік.

Я все ж переконала його, що мені треба розвіяти голову. Орест не поїхав. Я взяла сина і ми з ним чкурнули у дводенний тур Закарпаттям.

Повернулися додому дуже щасливі, правда, чоловік бурчав, що більше потратили, ніж він очікував. Але я їхала за свої гроші, тому не зважала на його “шпильки”.

А на вихідних ми всією сім’єю таки поїхали до батьків Ореста в село.

По дорозі чоловік купив шашлику, овочів, фруктів. Також купили ляльку барбі, бо там також мала бути і сестра Ореста. Леся сама виховує дочку трьох років. Батько дитини втік, побоявся відповідальності в свої 33 рочки.

Леся ж звикла, що їй допомагали фінансово батьки. Свекор поки був живий, віддавав їй всю свою пенсію, а вона в нього не маленька, бо працював на шкідливій роботі.

Але рік тому його не стало.

Ось Леся і вирішила з татової пенсії переключитися на Орестову зарплату.

Ввечері я йшла в літню кухню, щоб попити води, і випадково підслухала їх розмову.

– Ти минулого місяця мені тільки дві тисячі дав. То дуже мало. Ти ж розумієш, в мене дитина. Цього разу перекинь на карту хоч з п’ять, бо я схудла і треба гардероб хоч трохи змінити. одягти нема що, все на мені висить.

Мені очі на лоба полізли. Виявляється, мій чоловік кожного місяця сестрі дає якісь гроші і в той же час мене в “триньканні” звинувачує.

Наступного дня я серйозно поговорила з Орестом. Чоловік пообіцяв, що більше не допомагатиме сестрі.

Читайте також: Бачила, що змінився Іван, приходив з роботи, не питав: “Що сьогодні на вечерю?” Був ситий. Коли кидала до прання його одяг – чула аромат жіночих парфумів. Та відганяла від себе різні думки, бо знала, що працює у жіночому колективі. Того дня я гуляла з дочкою в парку і побачила Івана – з іншою. Ввечері відбулась серйозна розмова. Та найважчим було те, що Іван нічого не заперечував

Вже тиждень Леся мені не телефонує. Відчуває моє серце, що обіду вона на мене затаїла. Та мені байдуже.

А що ви б сказали, чи нормально це допомагати майже тридцятилітній жінці, бо вона сама дитину ростить?

Чоловік своїх дітей обділяє, лиш би допомогти сестрі і племінниці…

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page