fbpx
життєві історії
Ми з Тимофієм  живемо разом сім років, є син. У нас своя, побудована в іпотеку, квартира. Зі свекрухою нормальні відносини. Я так думала завжди. У неї самої з чоловіком, який не батько Тимофію, є кілька квартир. Кілька – це  аж 7. Але тепер вона шантажує мене будинком, яки будується для нас, і моїми стосунками з її сином. Все дуже мутно і хитро. Вона все так оформила, їй подруженька-юрист допомогла

Ми з Тимофієм  живемо разом сім років, є син. У нас своя, побудована в іпотеку, квартира. Зі свекрухою нормальні відносини. Я так думала завжди. У неї самої з чоловіком, який не батько Тимофію, є кілька квартир. Кілька – це  аж 7. Але тепер вона шантажує мене будинком, яки будується для нас, і моїми стосунками з її сином. Все дуже мутно і хитро. Вона все так оформила, їй подруженька-юрист допомогла…

***

Ми з Тимофієм  живемо разом сім років. У нас своя, побудована нами в іпотеку, квартира. Є  трирічний син.

Зі свекрухою нормальні відносини. Я так думала завжди. Вона і допоможе, якщо треба, і сина у вихідний може забрати, і на дачі управляється, і працює, і по магазинах, і нам щось постійно тягне, і дитині завжди щось купує, і взагалі хлібосольна дуже.

На Новий рік вона запросила нас в гості. Звичайно, ми пішли.

Спілкувалися, багато сміялися, випили з нею пляшечку вина, а потім вона зверху все це запила коньячком і потягло її на душевні розмови. Ось в цій розмові вона і сказала мені, що у неї з чоловіком, який не батько Тимофію,є кілька квартир. Кілька – це  аж 7. І у чоловіка мого є парочка квартир, про які я навіть не підозрювала!

Всі ці квартирки здаються, а на гроші будується будиночок. Про будинок я знала. Так ось цей будиночок, виявляється, будується для нашої сім’ї. Там і ділянка буде, і умови для діток, і багато чого ще. Але я на будинок, як і на квартирки, губоньку можу не розгортати.

Свекруха все обставила і юридично оформила так, що спадкоємцем усього цього добра буде її єдиний синочок і більше ніхто. Вона все хитренько так оформила, їй подруженька-юрист допомогла.

Навіть якщо ми надумаємо розлучатися, то мені з сином дістанеться тільки покладена частка в іпотечній квартирі. Тому, якщо я хочу жити гідно, то просто зобов’язана дуже любити її сина і піклуватися про нього, тоді все добро, що є у її сина, буде і моїм. А якщо я почну щось робити не так і влаштовувати закидони її синочечку, то залишуся з голим задочком…

А тепер я думаю, а навіщо вона все це мені розповіла? На якого дідька все це мені треба знати?

У нас з Тимофієм прекрасні відносини, чудова сім’я. Був період, що ми навіть квартиру більше року знімали і кожну копійку рахували, щоб почати будівництво в іпотеку. А тут такі новини…

Як мені тепер ставитися до свекрухи?

Само собою, на цю тему я поговорила і з чоловіком. Так, він все знав і про будинок, і про квартири, але не хотів мені ні про що говорити. Він взагалі не хоче на цю тему розмовляти. Він вважає, що наше тільки те, що є нашим, а все інше – чуже, навіть якщо його мама там щось і крутить з нерухомості. Він до цього відношення не має і мати не збирається. Так, він для нас хоче будинок. Але за будинок, який будує мама з Григорієм, Тимофій хоче віддати їм нашу квартиру.

Я допускаю, що мій чоловік не вважає за потрібне мене вмішувати в питання своєї сім’ї, але я ж йому не чужа?

Тепер у мене складається враження, що у мене за спиною, в таємниці від мене ведеться якась гра, йде якесь інше життя, плетуться якісь інтриги, а я ні про що не знаю. Я навіть не в темі.

Це нормально?

Як би ви поставилися до чоловіка і свекрухи, якби опинилися в подібній ситуації? Бо я вже не знаю, що й думати. Хочу запропонувати своїй мамі вкластися в будування ще однієї квартири, яку я оформила б на свою маму. Так хоч якось буду захищена.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook