fbpx

Ми завжди переводили гроші за оренду квартири на карту, але минулого місяця довелось зустрітись з господарем особисто, ще й у нього дома. Ми з чоловіком були здивовані від умов, в яких вони живуть. Це ж як себе потрібно не любити. Але найбільше  мені шкода дружину Олександра. Вона вийшла до нас в заштопаному халаті і колготах. Вони, власники трьох квартир, які здаються, а самі живуть в “бабусиному варіанті”

Ми завжди переводили гроші за оренду квартири на карту, але минулого місяця довелось зустрітись з господарем особисто, ще й у нього дома. Ми з чоловіком були здивовані від умов, в яких вони живуть.

Ми з чоловіком зайняті люди. І Олег і я – програмісти. До корони ми працювали в офісі, а вже який рік наш офіс – квартира.

Заробляємо ми хороші гроші, але щоб купити свою, то поки такої можливості немає, ось і доводиться орендувати.

Ми з Олегом з невеличких міст, але живемо вже більше п’яти років в Києві.

Пів року тому нам потрібно було звільнити квартиру і ми шукали нову.

Олег сказав, що йому потрібні гарні умови, нехай і дорожче. Я його розумію, бо якщо в мене робота пов’язана з підрахунками, то Олег спілкується через відео зв’язок з клієнтами і все має бути гарно.

Так ми і вийшли на Олександра, який здавав свою шикарну двокімнатну квартиру першої здачі відразу ж після сучасного ремонту.

Ми все обдумали і погодилися, хоча ціна виходила пристойна. Всі попередні місяці ми з господарями не зустрічалися, а просто переводили гроші на карту, а комунальні через інтернет.

Дітей в нас поки немає, я сильно не готую, бо нема коли, прибирати до нас також приходить клінінгова компанія раз в дві неділі.

А місяць тому вийшло так, що господар Олександр попросив під’їхати до них і забрати вазон, а заодно і оплатити за квартиру доларами.

Ми з чоловіком вирішили поїхати разом.

Чесно, я була здивована.

Власники нашої квартири живуть в умовах “бабусин варіант”. В них на стінах висять килими, а на підлозі пошарпаний лінолеум.

І тільки вдумайтесь, в них своїх три квартири, які здаються в оренду за шалені гроші, сам Олександр працює в банку, а його дружина з сивими пасмами волосся і з обгриженими нігтями стояла в заштопаному халаті і колготах.

Це як себе потрібно не любити, щоб чужим людям здавати такі шикарні умови, гроші відкладати в доларах, а самим жити в таких бідних умовах…

Ці люди досі не зрозуміли, що треба жити тут і зараз, бо завтра може не настати.

Як я зрозуміла, цей Олександр дуже скупа людина, але найбільше мені шкода його “загнану” дружину…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page