fbpx

Ми живемо в Туреччині рік, але збираємося наступного місяця повертатися додому, бо мінуси переважають. Особливо це стосується житла

Ми живемо в Туреччині рік, але збираємося наступного місяця повертатися додому, дуже скучили за Україною, домом, та й не дуже тут подобається, щиро кажучи.

Зате за цей час познайомилися з іншою країною, культурою, подивилися, як там живуть люди. Ми живемо в українській родині, але була можливість оцінити і турецькі будинки та квартири, щоб зрозуміти, чи захочеться нам залишитись у цій країні.

Багато хто вважає, що життя в Туреччині – справжній рай. Люди бачать гарне життя на курортах і думають, що турки живуть так само. Насправді житло в турецькій провінції має низку недоліків. Розповім про них і поділюся своїми враженнями.

Житло звичайних турків дуже швидко покривається пліснявою. Особливо у провінціях, які розташовані близько до Чорного моря. Причому цвіль можна виявити навіть у новобудовах.

Турецьким забудовникам потрібно добре працювати над вентиляцією багатоквартирних будинків, щоб такого не було, але поки що вони не справляються.

Звичайні турки живуть у будинках, де вікна виходять один на одного. Для них цілком нормально будувати будинки так близько. Вони закривають вікна щільними шторами чи жалюзі. Мені здалося, що так не дуже комфортно жити.

Мабуть, тільки туристам дістається гарний краєвид на море та пляж. Або доведеться шукати квартиру дорожче, і не факт, що все інше в ній буде добре.

У турецькій провінції складно знайти будинок із нормальним опаленням. Та ще й щоб без протягів. Обігрівають будинки по-різному, але, як правило, у холодні сезони у квартирах прохолодно.

Ми приїхали минулого року саме взимку. Тож мені вдалося оцінити усі масштаби проблеми. Дуже холодно, особливо вставати на холодну підлогу вранці. Та й дме звідусіль – суцільні протяги.

Нормальної території біля житлових будинків чомусь нема. Або взагалі немає двору, або якась подоба подвір’я. У найважчих випадках – розкидані будматеріали та сміття. Турки більше часу проводять у кафе чи на морі. Гарний двір їм не потрібен. А для мене це важливе.

У великих містах можна знайти хороші квартири. Але в турецькій провінції все житло дуже низької якості через відсутність попиту на багатоквартирні будинки. Все в них робиться нашвидкуруч, аби швидко продати за низькою ціною.

У квартирах часто течуть труби, сиплеться штукатурка, обвалюється плитка. Прийдеться доплачувати за додатковий ремонт. Чи варта гра свічок? Я так не думаю.

Підсумовуючи, я б не рекомендувала купувати житло у турецькій провінції. Хіба що у великих містах та за гарною ціною. Як кажуть, скупий платить двічі. Варто добре зважити всі плюси та мінуси перед покупкою житла у Туреччині. Але як мені здалося, мінуси поки що сильно переважують.

Тому ми вже з квитками і зовсім скоро обіймемо своїх рідних в нашій найкращій Україні.

Передрук без посилання на сайт заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com

You cannot copy content of this page