fbpx
життєві історії
Ми зі Степаном придбали закинутий будиночок в селі, тому роботи було багато. Працюючи в саді, ми побачили мою двоюрідну сестру. Анна зрозуміла, що нам потрібна чоловіча рука, і прислала на допомогу свого чоловіка. З першого погляду Павла я зрозуміла, що він не проста людина. Мій Степан ніколи не дивився на мене так, як Пало. І ось тепер у мене на руках донечка. Степан виховує, як свою

Ми зі Степаном придбали закинутий будиночок в селі, тому роботи було багато. Працюючи в саді, ми побачили мою двоюрідну сестру. Анна зрозуміла, що нам потрібна чоловіча рука, і прислала на допомогу свого чоловіка. З першого погляду Павла я зрозуміла, що він не проста людина. Мій Степан ніколи не дивився на мене так, як Пало. І ось тепер у мене на руках донечка. Степан виховує, як свою.

Я не можу відмовитися від кохання і покинути чоловіка двоюрідної сестри Анни. Він батько моєї молодшої дитини, і я теж хочу бути щасливою.

Я знаю, що так не можна, але це найкраще, що відбувалося зі мною за все життя. Я переїхала з чоловіком у село, де живе моя сестра з сім’єю. Ми облагороджували сад та закинутий будинок.

Ми були в той час на вулиці. Анна побачила, що потрібна чоловіча сила, і сказала, що піде додому і покличе свого Павла нам на допомогу. Ми не заперечували, оскільки роботи й справді було багато.

Я закохалася в нього з першого погляду. Павло був старший за мого Степана на кілька років. Гарячий, владний, ефектний.

Через деякий час він зізнався, що в нього до мене також є почуття. Павло з першого дня дивився на мене так, як за все життя жодного разу не глянув мій чоловік. Він був настільки цікавим, що я не змогла встояти. Наші “зустрічі” продовжуються і досі. З чоловіком ми живемо як друзі, і його це влаштовує.

Минулого року я відчула щось не те, а коли пройшла обстеження, сказали, що я при надії. Я ж відразу зрозуміла, що дитина від Павла, чоловіка моєї сестри Анни. На даний час нашій донечці Соломійці дев’ять місяців. Степан нічого не підозрює, і виховую дівчинку наче свою рідну.

Павло в свою чергу все прекрасно розуміє. Він згоден брати участь у її житті, але кидати дружину і одружуватися зі мною не планує.

Ми часто перетинаємось, і мені від цього не дуже й легко. Я пропоную йому припинити все це, але Павло категорично проти.

До речі, до чоловіка у мене не залишилося почуттів. Ми зі Степаном – чужі люди. На розлучення подавати не хочу, адже сама двох дітей не протягну. Я не впевнена, що Павло відчуває до мене щиру любов.

Як мені бути? Що мені робити в цьому випадку?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!