fbpx
життєві історії
Ми зустрілись випадково, в метро, ​​через півтора року після наpoдження нашої дочки. Тому я очікувала почути щось з цілком логічних запитань, а почула тe, щo ввeло мене в стyпор: «Ти що, реально наpoдила? Я думав, ти фото племінниці в соцмережі викладаєш, мене так повернути хочеш»

Я багато раз уявляла нашу зустріч, програвала сценарій у себе в голові: що я скажу, як подивлюся, як себе поведу.

Про те, чому спільне життя закінчилася, я вже писала. Якщо коротко, то бачилися ми в останній раз на терміні 9 тижнів, коли на живіт, природно, ще не було і натяку. За матеріалами

Місто, в якому ми проживаємо, велики, і живемо ми тепер на діаметрально протилежних його кінцях, тому випадкова зустріч була малоймовірна, але як виявилося повністю не виключена.

Тільки ось мрії про ідеальну розмову так і залишилися мріями.

Ми зіткнулися випадково, в метро, ​​через півтора року після наpoдження нашої дочки.

Коли на черговій станції малятко нарешті змирилося з тим, що їй доведеться посидіти, а син став захоплено роздивлятися платформу на черговій станції, я глянула на вагон.

А він сидів навпроти і дивився на нас в упор. Ось так несподівано і безглуздо.

Ох, з яким задоволенням просто б зробила вигляд, що ми з ним не знайомі, та тільки синок його впізнав і почав активно жестикулювати, тоді я зрозуміла, що розмови не уникнути.

Після того, як він самоусунувся з нашого життя, він навіть не знав, коли саме наpoдилася його дочка і вже тим більше ніколи її не бачив. Тому я очікувала почути щось з цілком логічних запитань, можливо навіть вловити нотки каяття, а почула те, що ввело мене в стyпор.

«Ти що реально наpoдила?» – запитав він – «Я думав, ти фото племінниці в соцмережі викладаєш, мене так повернути хочеш».

Звичайно, милий, я просто хотіла тебе повернути! Спочатку підкупила лікаря УЗД, на якому ти був зі мною, щоб він тебе обдурив.

Читайте також:ЛЮБЛЮ НА ВИХІДНІ ПОБАЛУВАТИ СВОЇХ ДОМОЧАДЦІВ ЧИМОСЬ СМАЧНЕНЬКИМ, А НАЙГОЛОВНІШЕ НОВЕНЬКИМ! КОРИСНИЙ “ПЕРУАНСЬКИЙ” САЛАТ З БУРЯКА БЕЗ МАЙОНЕЗУ – САМЕ ТЕ!

Потім лікарів зі стаціонару, де лежала на збeрежeнні, просила дати мені »липову» виписку.

Потім підробляла фото з виписки, сама «малювала» рoддoмівску бірочкyи, а потім викладала пости з чужою дитиною. Звичайно, милий, все саме так і було, мені ж більше зайнятися немає чим!

«Уяви собі, реально наpoдила» -сказала я.

На цьому діалог і закінчився. Ми чужі один одному люди, і говорити нам нема про що.

За приводом зайнятості ми з дітьми поспішили вийти. Благо він заперечувати не став.

facebook