fbpx
життєві історії
Микола у мене хороший, мене любить, але по роботі часто і надовго їде у відрядження. Є в моєму житті і інший чоловік, Антон, якого я люблю ще зі школи. За Миколу вийшла заміж без любові, по дурості

Я заміжня, маю двох дітей. Микола у мене хороший, мене любить, але по роботі часто і надовго їде у відрядження. Є в моєму житті і інший чоловік, Антон, якого я люблю ще зі школи. За Миколу вийшла заміж без любові, по дурості.

У мого коханця Антона не найкращий характер і взагалі по всіх параметрах поступається чоловікові, але ж люблю так, що сил немає. Тягне мене і тягне до нього. І ось несподівана вагітність. Що робити? Для Миколи це буде як грім серед ясного неба. Він мене не пробачить.

Позбавлятися від дитини не хочеться, я проти цього взагалі. Син-підліток, як сприйме народження сестри або брата, ще невідомо. Та й взагалі, я не знаю чи одружиться на мені Антон, чи ні. Колись заміж кликав, але я Миколу не залишила.

Словом, у мене два чоловіка, двоє дітей , маленький, ненароджений ще, ні в чому не винний чоловічок і я – така не мудра.

Чоловік відвернеться, Антон не прийме з чужими дітьми, і куди я піду з цим маленьким згортком?

Звичайно, обидва будуть допомагати грошима, матеріально. Напевно, не пропаду. Але ось спадає на думку все-таки, “позбутися проблеми”, щоб ніхто нічого не дізнався. Ще нікому про вагітність не розповідала. А як потім жити буду? Розумію, сама винна, але що тепер робити?

Не судіть строго…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook