fbpx

Минуло три роки, як він поїхав жити в інше місто, але його весь час тягло сюди, тут була вона. Йому раптом дуже захотілося подзвонити їй. Він набрав номер телефону і відразу почув її голос. Саша не зміг нічого сказати, чути було, як поруч грала дитина і він подумав, що вона напевно вийшла заміж і щаслива, і він мовчав у слухавку

Минуло три роки, як він поїхав жити в інше місто, але його весь час тягло сюди, тут була вона. Йому раптом дуже захотілося подзвонити їй, своєму світлому коханні на ім’я Оксана.

Він набрав номер телефону і відразу почув її голос. Саша не зміг нічого сказати, чути було, як поруч гралась дитина і він подумав, що вона напевно вийшла заміж і щаслива, і він мовчав у слухавку.

Потім поклав телефон і почав згадувати її, йому було цікаво подивитися на неї. Тоді, три роки тому, Оксана була сильно здивована тим, що Саша вирішив поїхати і без неї. Тим більше коли вона повідомила йому, що у них буде дитина.

Він розгублено дивився на неї, але ніби крізь неї. У його погляді були зруйновані плани і надії, зруйноване життя і смуток. Він помовчав хвилини три, встав і пішов, залишивши дівчину наодинці з тим становищем, яким вона виявилася. Вона зрозуміла, що в майбутньому житті їй місця поряд із ним немає.

Коли Сашко приїхав до свого міста через три роки, Оксана сама зателефонувала і призначила йому зустріч. Їй було багато чого сказати йому. Він не йшов, а летів до неї, думав, що вони знову будуть разом. Але доля вносить свої корективи так і в цьому випадку. Вони зустрілися, і вона йому сказала, що вона його любить, і досі. Але він був, є і буде завжди боягузом, а з ним їй не по дорозі.

Оксана встала і пішла з гордо піднятою головою, їй більше не хотілося ні бачити його, не чути про нього. Зараз Сашкові 43 роки, був 4 рази одружений, але з жодною з дружин він не зберіг стосунки.

Прийшовши додому з роботи в порожню квартиру, чоловік зрозумів, що мав можливість усе виправити, але він злякався. У нього не було ні дружини, ні дітей, а старість стукала у двері. Якось він побачив її з чоловіком і хлопчиком, вони йшли, сміялися, хлопчик цього чоловіка називав татом. Сашко швидко пішов їм на зустріч, а вона пройшла повз, ніби він був чужим. Бережіть, те, що маєте, за погане відношення до чужих почуттів, доля вам викладе хороший урок, ніколи не забувайте про це.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page