fbpx
Цікаве
Минуло вже 8 місяців. Українські воїни продовжують виборювати свою землю. Коли їм нарешті вдасться остаточно розбити ворога, побачив розповів Овен Стефан, карпатський мольфар і цілитель: росіяни просто не здатні на такі кроки. Ось що настане, за його словами, вже влітку 2023 року

Коли закінчиться війна та хто переможе? – два головні питання нашого часу. З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну минуло вже 8 місяців. Українські воїни продовжують виборювати свою землю. Коли їм нарешті вдасться остаточно розбити ворога, розповів майстер Овен Стефан.

За словами чоловіка, у всіх процесах на Землі давно беруть участь інопланетні істоти. Овен Стефан дивується питанням про них. За його словами, вони вже давно беруть участь у цій жахливій битві. Просто їх вплив звичайній людині може бути незрозумілим.

«Вони працюють у межах своїх повноважень. Однак вони не робитимуть нічого за самих людей», – резюмує мольфар.

Один із можливих сценаріїв закінчення війни пов’язаний з переворотом усередині самої Росії.

Але Овен Стефан у це не вірить, оскільки росіяни просто не здатні на такі кроки. Громадянська війна – реальніший варіант розвитку подій. Якщо це станеться, швидше за все, якісь із територій РФ стануть автономними.

Фахівець вірить у перемогу України та вважає, що вона більш ніж реальна. Якщо все йтиме добре, вона може настати вже влітку 2023 року.

До речі, багато астрологів, тарологів і екстрасенсів називають майбутню весну переломним моментом у війні з Росією. Кажуть, що цієї пори року відновиться переговорний процес, але вже на умовах України.

Нині ж у світі відбувається боротьба між свободою та тиранією. І проявляється вона по-різному. Так сталося, що ми, українці, стали найяскравішими представниками цієї боротьби, яка вилилася у справжнє повномасштабне протистояння з Росією.

Яскравим прикладом такої боротьби можна назвати і масові протести в Ірані.

Овен Стефан вважає, що люди з рабським мисленням не здатні на подібну боротьбу. Власне, це причина, чому жодної революції у Росії не буде.

Щоб людство продовжило розвиватися, воно має здобути бажану свободу. Але коли це станеться, фахівець говорити не береться.

За його словами, процес уже запущено. І що більше людей оберуть шлях еволюції, то швидше він закінчиться.

Війна змушує ставити собі безліч питань. Так, наприклад, не до кінця зрозуміло, що буде з кармою людей, що пройшли через воєнні дії. Овен Стефан вважає, що війна дає можливість відпрацювати та напрацювати карму. Знищення ворога має відбуватися милосердно, тобто миттєво.

Чоловік упевнений, що українських бійців оберігають душі людей, які вже пішли на небеса, які так само боролися за свободу батьківщини. Вони підтримують воїнів на тонкому духовному плані, адже війна йде на всіх рівнях нашого існування. І енергетичний у цьому випадку грає далеко не останню роль.

«Не треба розглядати війну Росії та України як боротьбу двох країн. Вона вже давно стала глобальною. Причому це сталося ще в 2014 році. Просто боротьба була економічною, дипломатичною та культурною», – резюмує майстер.

За його словами, від кінця цієї боротьби залежатиме те, як далі розвиватиметься весь світ. Ми вже побачили, наскільки європейські країни були залежними від Росії в енергетичному плані. І це теж частково рабство, якого крок за кроком вони вже почали позбавлятися.

Настане день, коли Росія більше не зможе шантажувати світ ні ядерною загрозою, ні своїми ресурсами, ні чимось іншим. Але для цього дуже важливо, щоби у війні перемогла Україна. І ми віримо, що це станеться!

Слава Україні і її захисникам, всім миру й добра.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page