fbpx

Минулого тижня колишня невістка зателефонувала і повідомила, що їде зі своїм молодим чоловіком в Карпати на дві неділі. Я ж подумала, що вони і Євуню беруть. Але ні, онучку я мала доглядати. Я розсердилася. Це ж не вихід, так до дитини відноситись. Вона мені витикає, що мій син після розлучення взагалі дочці уваги не приділяє. Але ж він чоловік, та й працює важко. Дитину мама має виховувати

Я вважаю, що невістка не гарно чинить по відношенні до рідної дочки. Але як до Оксани достукатися, я не знаю.

Колишня невістка настільки нахабна, що я таких людей ще у своєму житті не зустрічала. Але найбільше мене засмучує те, що через її витівки “отримує” дитина.

Поведінка невістки відповідає її статусу. Вона ж мати! Мені здається, вона позбавлена ​​материнських почуттів – лише гульки в голові. Я, звичайно, її не засуджую, однак у пріоритеті має бути дитина, а не чоловіки.

Внучці лише 4 роки. Їй потрібна мати. А мама про дитину і чути не хоче, вона влаштовує своє особисте життя. Вона постійно скидає онуку на нас та на своїх батьків. Сама ж Оксана бігає від побачення до побачення. Її взагалі не турбує стан доньки та те, які емоції відчуває дитина.

Я не раз намагалася присоромити невістку. Коли я починаю розмовляти з нею серйозно, вона каже мені:

– Просили онуків? Беріть та виховуйте! Ваш Вадим дитиною займатися не хоче, тому робіть це замість нього. Це не лише моя дочка. Мені теж потрібно мати особисте життя та вільний час. Якщо не хочете няньчити внучку, можете дати гроші на няню.

Я справді натякала синові та невістці, що хочу онуків, як тільки вони відгуляли весілля. Я ж сподівалася, що вони завжди будуть разом і створять нормальну родину.

Тим більше я переживала, щоб Оксана встигла це зробити до 30 років. Я неодноразово чула, що після цього віку починаються проблеми.

Я казала їм, що вони можуть розраховувати на мою допомогу. Але це не означає, що можна просто скинути на мене дитину. Я не збиралася перетворюватися на безкоштовну няньку. Тим більше, мені шкода внучку. Їй не вистачає батьківської уваги.

Поки Оксана жила з моїм сином, вона така нагла не була. Зараз вважає, що ми їй зобов’язані допомагати, тому що у Вадима немає часу на дитину.

Невістка спеціально маніпулює нами та натискає на делікатні місця. Але ж в першу чергу це її дитина. Вона, яка не яка, а мама.

Усі вихідні онука у нас. У будні – у садочку. Виходить, що рідна мати зовсім їй не приділяє час. Щодо мого сина, то я не можу на нього вплинути.

Якщо він не хоче брати участь у житті дочки, що я йому зроблю? Тим більше, що він багато працює. Вихідних майже не буває. До того ж він рідко буває в рідному місті.

Так і виходить, що онука нікому не потрібна. У мене вже не вистачає ресурсів, щоби виховувати дівчинку і ставити її на ноги. А Оксана нічого й чути не хоче.

Днями вона зателефонувала і сказала, що їде в Карпати на два тижні зі своїм кавалером, тож Єва буде з нами весь цей час. Вона навіть не запитала, чи ми згодні чи ні, – просто поставила перед фактом.

Як 4-річне маля буде два тижні без мами? Невже невістці так погано без чоловіка? Ви можете засуджувати мене, але в мене відсутнє безмірне бажання няньчити внучку. А батьки Оксани взагалі прикриваються роботою та займатися дитиною не хочуть.

Я вважаю, що Оксана має думати насамперед про дочку, а тоді вже про кавалерів. Тим більше, якщо у неї намічаються серйозні стосунки, їй потрібно знайомити свого чоловіка із донькою. Відпустка – це чудовий спосіб познайомитися і зблизитися. Хіба я не права?

Коли я відмовила невістці, вона заблокувала мій номер. Тепер до онуки навіть не підпускає. Сваха каже, що Оксана на них теж образилася, адже вони не змогли доглянути Єву, і невістці довелося відкласти поїздку.

Я дуже сподіваюся, що Оксана візьметься за голову. Їй треба займатися дитиною, а не бігати за чоловіками.

Я просто не розумію, як маю допомогти своїй онучці…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page