fbpx
життєві історії
Минулого тижня мені подзвонили з невідомого номера і сказли, що якщо я хочу дізнатися і побачити дещо цікаве про свого чоловіка, то маю приїхати у такий то-день в таке-то кафе. Коли я побачила на власні очі цю іншу жінку мого Дениса, у мене волосся стало дибки. Та вона ж пенсійного віку! Живемо у моїй квартирі, Денис заробляє небагато, 15 тисяч на місяць, я в декреті, але я ще маю квартиру, яку віддаю під оренду. Ці гроші дуже нас виручають

Два роки тому я вийшла заміж за Дениса, у нас народилася донечка, Даринці зараз рік. Живемо у моїй квартирі, Денис заробляє небагато, 15 тисяч на місяць, я в декреті, але я ще маю квартиру, яку віддаю під оренду. Ці гроші дуже нас виручають.

Минулого тижня мені подзвонили з невідомого номера і сказли, що якщо я хочу дізнатися і побачити дещо цікаве про свого чоловіка, то маю приїхати у такий то-день в таке-то кафе. Невідомий представився просто тим, хто бажає мені добра і не хоче, щоб мене обманювали. Його голос мені здався знайомим, схожим на голос мого колишнього одногрупника, який був у мене закоханий… Але я тоді обрала Дениса.

Поведінка чоловіка мені вже кілька місяців здавалася дивною, тому я вирішила дослухатися поради таємного інформатора.

Те, що я побачила, коли з донечкою у слінгу зайшла у кафе… У куточку за столиком сидів мій чоловік Денис. Він був не сам. Коли я побачила на власні очі цю іншу жінку мого Дениса, у мене волосся стало дибки. Та вона ж пенсійного віку! Дамі на вигляд – всі 55, а нам – по 29…

Віе сидів до мене спиною, літня пані – профілем. Вони обімалися і воркували, наче голубки, сумнівів не було. він взяв тістечко і дав їй зі своїх рук.

Мені стало, м’яко кажучи, настільки нестерпно і неприємно це бачити, що я мовчки вийшла з дитиною і поїхала додому.

Коли денис повернувся о 21 вечора додому, я не підпустила його до себе і сказала, що все знаю.

Він виправдовується, каже, що просто зустрічається з цією жінкою, що йому з нею ціково спілкуватися, що вона працює у суміжній з його сфері. Присягається матір’ю своєю, донечкою, що між ними лише дружба…

Два дні тому мені прийшло повідомлення з того самого невідомого номера, у якому йшлося про те, що мій Денис отримує від тієї пані гроші. У мене подруга працює у нашому місцевому відділенні відомого банку. Маринка мені по великій таємниці сказала, що Денис справді відкрив недавно у їхньому банку рахунок.

Як далі жити? Виставила його речі позавчора за двері, змнила замки у квартиирі. Він дзвонить, пише, ломиться у двері, плаче, каже: «Я припиню всіляке спілкування з нею, тільки прости, не сироти Даринку! Мені ніхто не потрібний, люблю тільки вас, зароблю всі гроші сам, а ті поверну їй».

Плачу весь час. Шкода нашої родини, шкода Даринку, що у неї не буде рідного тата поруч. Як сатлося так, що я, виявилося. зовсім не знала людину, за яку вийшла заміж?

Як же мені бути? Повірити і пробачити? Чи ставити жирну крапку і йти далі?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!