fbpx
життєві історії
Минулої ночі не спав весь будинок. Спершу все було добре. Діти у нас з чоловіком школярі, і за режимом всі лягаємо о десятій вечора – це в нас закон. І десь після дванадцятої здійнявся такий шум, що я вибігла на сходову клітку в нічній сорочці, бо думала, дім валиться. Навкруги купа людей, кожен щось гомонить, а нам ще й спросоння нічого не зрозуміло

Минулої ночі не спав весь будинок. Спершу все було добре. Діти у нас з чоловіком школярі, і за режимом всі лягаємо о десятій вечора – це в нас закон. І десь після дванадцятої здійнявся такий шум, що я вибігла на сходову клітку в нічній сорочці, бо думала, дім валиться. Навкруги купа людей, кожен щось гомонить, а нам ще й спросоння нічого не зрозуміло.

Чим старше люди, тим більше у них своїх тарганів в голові.

Я живу в невеликій квартирі в центрі. Практично всі мої сусіди – пенсіонери. Вони між собою дружать, спілкуються і все про всіх знають.

Якщо щось у когось трапляється, співчуває весь будинок. Всі переживають, допомагають, підтримують.

Ось, наприклад, цю ніч ми всі дружно не спали. Увечері всі затихли, приготувалися до сну, але в першій годині ночі довелося в нічній сорочці бігти в під’їзд. Стояв такий гуркіт, що ми подумали – будинок розвалюється!

Що сталося, скажете ви – зламували замок у бабусі з другого поверху. Вона вже старенька, глуха, тому переживали всі. Дочка приїхала прямо вночі, оскільки весь день не могла додзвонитися до матері.

Ще й сусіди подзвонили їй, сказали, що був дивний стукіт у квартирі пенсіонерки. Після нього відразу стало тихо, але підозріло.

Відкрити ключами не вийшло, тому мужики взялися за лома. Дочка в цей момент плакала, на ній обличчя не було, ще й тиск піднявся. Дзвонили, стукали – ніхто не реагував! Але світло на кухні було увімкнене.

Вже і рятувальники приїхали, адже впоратися з залізними дверима мужики не змогли. Дочка плакала, винила себе у всіх гріхах, молилася, щоб старенька жива була.

Коли виламали двері, будинок стрепенувся. Вони впали на підлогу – а звідти бабуся посміхається.

– Злякалися? – сказала задоволено бабуся.

Як з’ясувалося, бабуся образилася на свою дочку. Річ у тім, що вона не приїхала на заплановану вечерю, тому та і закрилася, відключивши телефон.

З віком у багатьох людей з’являються такі замашки – краще не ображайте своїх бабусь і дідусів. Вони на багато здатні!

Бережіть своїх старичків!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page