fbpx
життєві історії
Минув час, нічого на Богдана не впливало, він і далі до ночі по забігайлівках з друзями бігав. Я намагалася його зупинити, але хто ж мене слухати буде. Та тривати так довго не могло, терпіння в Світлани не залізне. Тому зовсім скоро вона подала на розлучення і на аліменти. Та звідки йому їх платити? Робити не має. Єдине, що має брат, квартиру від матері. За яку я тепер й хвилююсь

Ой не знаю, як врятувати життя брата.

Були ми близнюками, не багато жили, бо батько, ще малими нас лишив. Мати всі сили віддала, що нас на ноги поставити. Дуже хорошою була, побожною.

Зі мною сильних проблем не було, вийшла заміж, тепер маю трьох дітей і все добре.

А от брат мій все життя проводив біля чарки. Спочатку мати його стримувала. З часом ніби все налагодилося, він одружився, на Світлані. Хороша дівчина, тільки довго дитину не могли мати. Але Богу дякувати, в них народився син.

І на початку було все добре.

А потім як почалися важкі часи. Моя мати занедужала, а згодом і відправилася на небо в доволі молодому віці. Було важко всім, я знайшла розраду у сім’ї, в рідних. Мої діти зробили все, щоб я відволіклася від горя. Та і чоловік мій дуже в цей час допоміг.

А от моєму брату, наявність сім’ї не допомогла, він знов взявся за чарку.

Та і так все погано стало, що про свою дитину Богдан зовсім забув, жінка для нього просто не існувала.

Минув час, нічого на Богдана не впливало, він і далі до ночі по забігайлівках з друзями бігав. Я намагалася його зупинити, але хто ж мене слухати буде.

Та тривати так довго не могло, терпіння в Світлани не залізне. Тому зовсім скоро вона подала на розлучення і на аліменти. Та звідки йому їх платити? Робити не має. Єдине, що має квартиру від матері.

Читайте також: Вчора запланувала цибулю з городу прибрати, ще й щось почало хмаритись, тай кличу я невісточку Олену, щоб пішла мені допомогти, вже в двох швидше буде. А вона мені: “Голова тріщить і крутиться, не маю сили встати з ліжка. Я метео-залежна, на мене сильно впливає зміна погоди”. Та на кого вона не пливає, скажіть, будь ласка? А ввечері я попоралася, заходжу до хати, а вона кудись збирається

А як платити не буде то забрати можуть квартиру, яка йому у спадок перейшла. А як заберуть квартиру, то там пропаде все життя матері. Адже думаю, якщо б вона так важко не працювала на квартиру, то б ще жила.

Та і в самій квартирі кожен куточок нагадує про неї, про наше там життя, ті спогади безцінні. А я замість нього платити не можу, бо свої дітей маю на ноги ставити.

Та що ж маю робити в цій ситуації? Як врятувати брата, якщо він сам нищить своє життя? Як не дати, щоб забрали квартиру матері?

Автор – Настя Г.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page