fbpx

Минув рік, як Наталя покинула мене і переїхала жити до молодого хлопчини. Було важко, але я змирився з її рішенням. Та одного дня вона постала на моєму порозі. Пальто було розстібнуте, а з нього, вже так добряче, виглядав животик. Я не зміг її прогнати, і поселив Наталю у кімнаті для гостей. Тепер я не знаю, як бути. Вона вже на сьомому місяці, і тягнути час не вийде

Моя дружина закохалася і пішла від мене до значно молодшого чоловіка. Через рік Наталя повернулася і просить другого шансу. Але вона прийшла не сама…

Моя дружина Наталя зробила те, чого я ніколи від неї не очікував.

Шлюб з Наталкою довгий час був дуже гарний. Ми не поспішали думати про дітей, я, чесно кажучи, вважаю, що ми не хотіли порушувати наш спосіб життя.

У нас був час на хобі, культуру, і вибрати відпустку для двох було набагато легше, ніж якби ми мали справу з подорожами з дітьми та іншим.

Проте десь після її тридцять п’ятого дня народження щось змінилося в Наталі. Вона раптово поскаржилася, що старіє, часто дивилася на себе в дзеркало і говорила про зморшки. Це не допомогло, навіть коли я сказав їй, що вона мені подобається більше, ніж колись.

Я сподівався, що це лише тимчасовий стан. Потім вона почала відвідувати тренажерний зал і займатися йогою, а через кілька місяців помітила поліпшення в собі. Усмішка повернулася на її обличчя і мені стало легше…

Коли Наталя почала займатися спортом щодня, я був трохи здивований. У неї дійсно була гарна фігура, але поступово залишалося менше часу на мене.

Я хотів зробити їй сюрприз і забронював для нас оздоровчі вихідні в Закарпатті, щоб ми трохи розслабилися та побули разом, як у старі часи. Але коли я сказав їй у четвер, що ми поїдемо наступного дня, вона категорично відмовилася.

Наталя сказала, що не може навіть пропускати тренування у вихідні, тому що почуватиметься винною і не зможе насолоджуватися розслабленням. Тому я все скасував і провів вихідні перед телевізором.

Наталі не було вранці в неділю. Коли вона повернулася, то просто зиркнула на мене. Я лежав на дивані і дивився фільм.

– Як пройшла практика, люба? – запитав я.

– Ти, мабуть, ніколи не дізнаєшся, якщо будеш вилежуватись на дивані, – сказала вона, дуже мене здивувавши.

Але найгірше було ще попереду. Потім Наталя мені сказала, що давно з кимось зустрічається і хоче від мене піти.

– Що-що? – затинаючись, промовив я. Я дійсно не очікував цього. Я просто з подивом дивився, як вона зібрала свої речі і пішла…

Вся ситуація була настільки несподіваною й абсурдною, що я не встиг оговтатися. Я вибіг за нею на вулицю, але побачив лише, як вона сіла в автівку з якимось молодим хлопцем, і вони поїхали.

Наталя не відповідала на мої дзвінки, вона не читала мої повідомлення. Я навіть кілька разів чекав її перед роботою, але вона не хотіла зі мною розмовляти. Я не люблю влаштовувати публічні сцени, тому завжди відпускав її мирно.

Я поняття не мав, що маю робити далі. Я намагався зателефонувати її друзям, але все, що я дізнався, це те, що Наталя живе з якимось молодим інструктором йоги і щаслива…

Це добре, а як щодо мене? Кожен день я повертався в порожню квартиру і не підозрював, що буде далі. У мене не було сил позбутися того, що вона залишила.

Про іншу жінку я і не думав. Вночі я засинав з думками про неї, мені часто вона снилася, але коли я прокидався, я був сам у ліжку.

Це тривало близько року. Одного разу двері відчинилися, і в них стояла Наталя.

Вона стояла у пальто, яке було розстібнуте, а з нього виглядав чималенький животик.

Я сидів у вітальні й нічого не казав. Вона обережно пішла далі, порушуючи мовчанку. Вона говорила близько пів години і все мені пояснила.

Як закохалася і почала жити з тим чоловіком, і як зрозуміла, що чекає дитину, але не хотіла виходити за нього заміж. І ось той чоловік її покинув…

Було досить багато інформації та емоцій. Коли вона закінчила, вона попросила у мене другий шанс. І додала, що їй нікуди йти.

Я відчував, що вона емоційно використовує мене. У нас в квартирі є кімната для гостей, тому я їй запропонував її.

Але найгірше те, що я взагалі не знаю, що робити. Я вже змирився з тим, що вона не повернеться. Зараз вона тут і в складній ситуації.

Різні емоції гуляють в моїй голові, іноді я хотів би прогнати її на вулицю, а іноді міцно обійняти. Я повинен прийняти рішення і швидко, тому що вона вже на сьомому місяці…

Що мені робити?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page