fbpx
життєві історії
Мирон довго шукав своє щастя, тому коли я почула, що він одружується на вісімнадцятилітній Марині, трохи здивувалася, адже йому вже за тридцять, але щиро пораділа за молодят. Через декілька місяців у них з’явився синочок. Сьогодні зустріла його випадково в парку, а він не стримався, і розповів все як є. Не думала, що в наш час є такі дівчата

Мирон довго шукав своє щастя, тому коли я почула, що він одружується на вісімнадцятилітній Марині, трохи здивувалася, адже йому вже за тридцять, але щиро пораділа за молодят. Через декілька місяців у них з’явився синочок. Сьогодні зустріла його випадково в парку, а він не стримався, і розповів все як є. Не думала, що в наш час є такі дівчата.

Мирона я знаю з дитинства. Ми жили в одному районі, ходили в одну і ту ж школу. Наші батьки навіть кликались сватами, хотіли звести нас разом. Ну зараз мова не про це…

Коли всі наші однолітки знайшли свої другі половини і навіть стали батьками, у Мирона нікого не було. Нам це було дивно.

Хлопець гарний, розумний, працьовитий. А тут дізнаюся, що він з дівчинкою зустрічається. 18 років, молодша за нього на багато. Красива дуже, фігурка супер.

Зустрічався він з нею два місяці, а потім вона оголосила, що зробить його скоро татом. Він як годиться порядному чоловікові тут же зареєстрував з нею шлюб і став чекати появи на світ свого первістка.

У Марини вже була дочка двох років, але як то кажуть полюбиш жінку і полюбиш її дітей. Її доньку виховувала бабуся, Марина тільки іноді приїжджала її провідати.

Як би Мирон не вмовляв Марину взяти дівчинку собі, вона не погоджувалася. Говорила малюк їх спільний з’явиться, їй важко буде з двома. А Мирон на роботу їхав, працював добами і підробіток завжди десь шукав.

Говорили про неї багато поганого, але як усім вірити? Він на роботу, а вона гуляти з подругами. А як сина на світ привела, так взагалі пропадати стала. Приходила “весела”, до дитини ніякого діла.

Трохи Мирон з малюком, трохи його мама. А Марину на волю потягнуло, на дискотеки і вечірки. Він з нею і розмовляв, і просив і благав, в загальному чого тільки не робив.

А тут вона йому одного дня “весела” заявила, що дитина не від нього, а хто батько вона і сама не знає. Помучився він після такого визнання місяць, а потім пішов і здав аналізи на батьківство.

Всі рідні були здивовані, коли дізналися результати. Збігів, що це його син 0%. Я навіть описати не можу як йому було погано. З Мариною він розлучився, а вона віддала дитину бабусі і поїхала підкорювати столицю нашої України.

Пройшов вже рік після всього цього, Мирон один. Коли я питаю його чому він не підпускає до себе дівчат, він відповідає, що йому складно комусь повірити.

Маю велику надію, що він у своєму житті зустріне ту саму, єдину і неповторну, і все у них буде добре.

Фото ілюстративне pixabay

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook