fbpx
життєві історії
Мирося в ресторан приїхала на своїй автівці. Вона красива, розумна, начитана. Нам було цікаво разом, і ми навіть вирішили згодом зустрітися ще раз. Та наступного дня від неї пролунав телефонний дзвінок. – Раз ми з тобою приглянулись одне одному, то ти повинен мені допомагати. Мамі на дачі треба город скопати, і дещо посадити з овочів. – Я був здивований. Якщо вона вже мене “напрягає” роботою, то що буде далі? 

Мирося в ресторан приїхала на своїй автівці. Вона красива, розумна, начитана. Нам було цікаво разом, і ми навіть вирішили згодом зустрітися ще раз. Та наступного дня від неї пролунав телефонний дзвінок. – Раз ми з тобою приглянулись одне одному, то ти повинен мені допомагати. Мамі на дачі треба город скопати, і дещо посадити з овочів. – Я був здивований. Якщо вона вже мене “напрягає” роботою, то що буде далі?

Я чоловік, мені 53 роки, розлучений ось уже 10 років. З дружиною розійшлися за обопільною згодою оскільки зрозуміли через роки, що і любові немає, та й поваги не залишилося. Навіщо потрібен такий союз? Тому і розійшлися, як у морі кораблі.

Є у мене ще два сина, вони вже дорослі і живуть своїм життям. Дітям після розлучення допомагав усім, чим тільки міг. Я бізнесмен, гроші є, автівка, квартира – весь комплект. Як на мене, то я чудовий холостяк для багатьох жінок. Але питання в тому, які жінки подобаються мені?

Деякий час після розлучення я був один. Мені треба було зрозуміти, чого я хочу, як, з ким, скільки. Самі розумієте, а тому ні на які побачення не ходив, навіть не спілкувався ні з ким з жінок. Просто займався своїм бізнесом, став займатися спортом.

У чоловіків з роками цінності дуже змінюються. Я так думаю, у жінок теж. Адже коли тобі вже за 50, ніякі пригоди не потрібні. Хочеться знайти таку жінку, з якою буде затишно, комфортно і завжди спокійно. Когось, хто тебе буде розуміти і буде любити таким, який ти є.

Я вирішив в інтернеті познайомитися з якоюсь дамою. Спочатку познайомився з трьома жінками, всі різних вікових категорій. Мені потрібно було піти з ними на побачення і зрозуміти, яка з них буде найкращим варіантом для мене. Відразу обмовлюся, що запросив дам в пристойні ресторани, рахунок оплачував сам. Як на мене, це має бути саме на чоловікові. І так, жінки і побачення з ними.

Люба, 38 років.

З самого початку Люба розповіла в інтернет спілкуванні, що любить чоловіків, які старші за неї. Навіть сама визнала, що швидше за все, що це так через відсутність батька в її житті. У Люби є троє дітей, вона багато років, як розлучена. Наскільки я зрозумів, все, що потрібно було Любі, знайти спонсора, який допоможе жити їй і її дітям.

Так, вона мені сподобалася зовні, але щоб на довгі стосунки з нею розраховувати – навряд чи. Але декілька разів ми з нею все ж ще зустрілися.

Іванка, 42 роки.

Приїхавши в ресторан Іванка відразу ж замовила найдорожчі продукти, в руках собачка маленька, губи накачані, сама дуже доглянута і навіть не особливо схожа на свій вік. Ну, симпатична, що сказати, але пафосу хоч греблю гати.

На побачення з нею я приїхав на маршрутці. Оскільки у листуванні Іванка дуже часто згадувала гроші, автівки, я вирішив її перевірити. І як тільки на побаченні питання зайшло про машину, я сказав, що в мене її немає, Іванка відразу ж змінилася в обличчі. Далі розмова просто не клеїлася. Ну а мені стало зрозуміло, що ця жінка не для мене.

Мирослава, 56 років.

Мирося приїхала на своїй автівці, вона мала неперевершений вигляд. В Миросі теж свій бізнес, жінка дуже цікава, розумна, освічена. Вечір був просто чудовий. Я навіть відчув іскру між нами. Та тільки наступного дня Мирося мені зателефонувала і почала висловлювати свої претензії про те, що якщо вже ми з нею зустрілися і сподобались один одному, я просто зобов’язаний приїхати до її мами на дачу і допомогти перекопати город і щось там посадити. Я був здивований від такої пропозиції. Зрозуміло, що спілкування з нею я припинив. Після першої зустрічі щось вимагати – це ненормально.

Так що я зрозумів?

Я зрозумів, що на зустрічі ходити буду і далі. Знайти свою половинку не так вже й легко. Але я все ще вірю, що її зустріну.

Більшість жінок шукають чоловіка, щоб той вирішив їх проблеми, навіть не дивлячись на те, що в них діти, і ми не зобов’язані їх “годувати”, в них же є рідні батьки. Це дуже засмучує, але я впевнений, що десь ще мене чекає моя дама серця.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!