fbpx
Події
Митрополиту Київському і всієї України, предстоятелю ПЦУ Епіфанію вручили нагороду “Athenagoras Human Rights Award” за захист прав людини.

Епіфанію вручили премію за захист прав людини.

 

Про це пише Українська правда.

У Фейсбуці на своїй сторінці Митрополит написав:

“Прийняв сьогодні у Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для мене особисто, а як відзнаку успіху праці тисяч і навіть мільйонів українських православних вірних на Батьківщині та в діаспорі, бо Помісна Українська Православна Церква … є плодом праці, подвигу, молитов і боротьби багатьох поколінь нашого народу, сотень ієрархів, багатьох тисяч священників та мільйонів вірних”.

“Для мене велика честь прийняти нагороду, яка носить ім’я Патріарха Афінагора – видатного церковного і суспільного діяча ХХ століття, який був справжнім служителем єдності та канонічного порядку Вселенського Православ’я. Не лише честь, але і спонукання, і обов’язок, служити Богу, Церкві та дорученій мені пастві, як служив Афінагор”. – цитує Епіфанія видання.

Епіфаній додав, що перед ПЦУ та переді ним як предстоятелем “постало і будуть ще поставати багато викликів”.

“Вірю, що настане день, коли всі без виключення Помісні Церкви послідують канонічному рішенню Вселенського Патріархату і визнають нашу Помісну Православну Церкву України”, – зазначив він.

Джерело