fbpx
життєві історії
На четвертому курсі інституту Ірина познайомилася з Євгеном. Він був старший за неї, у нього була своя невелика фірма. Він дуже красиво залицявся, обдаровував її всілякими подарунками. Ірина по вуха закохалася в Євгена. І на п’ятому курсі, Євген зробив їй пропозицію вийти за нього заміж і народити йому сина!.

На четвертому курсі інституту Ірина познайомилася з Євгеном. Він був старше, у нього була своя невелика фірма. Він дуже красиво залицявся за Іриною, обдаровував її всілякими подарунками. Ірина по вуха закохалася в Євгена, а він просто обожнював її. Коли Ірина вчилася на п’ятому курсі, Євген зробив їй пропозицію вийти за нього заміж і народити йому сина. Ірина звичайно ж погодилася.

Після іспитів і отримання диплома, у Ірини та Євгена було шикарне весілля. Після весілля вони вирушили у весільну подорож до Таїланду. З спадкоємцем вирішили не тягнути. З Таїланду Ірина повернулася вже в очікуванні дитини.

Євген був на сьомому небі від щастя. Виконував всі капризи дружини. Розмовляв з Іріним животом, а малюк йому відповідав потужними поштовхами. І Євген говорив: «Футболіст майбутній».

На узі сказали, що буде дівчинка. Євген спочатку трохи засмутився, але потім сказав: «Ось улюблена, тобі помічниця буде, потім з братиком буду няньчитися». Все пройшли успішно, народилася дівчинка. Через два місяці після лікарні, Євген каже: «Ну, кохана, з сином затягувати не будемо, давай щоб невелика різниця між дітками була. Няню наймемо тобі в допомогу». Коли доньці було півроку Ірина знову вже чекала дитину. Хоч чоловік і працював, відкривав другу фірму, але Ірині допомагав. Ледве дочекалися другого узі, що б дізнатися стать.

– Дівчинка, – сказала лікар.

– Ви впевнені, це точно, – запитав Євген.

– 100% сумнівів бути не може, – запевнила лікар.

Євген не сумував:

– Нічого і за третім сходами. Гроші є, здоров’я теж. Буде у наших принцес братик, а у мене спадкоємець.

Ірина не заперечувала. У визначений термін народилася друга дочка. Чоловік як і обіцяв найняв няню, що б допомагала Ірині. Про спадкоємця на деякий час забули. Коли молодшій виповнилося два роки, Євген знову підняв питання про сина. Ірина була не проти. І ось знову Ірина чекає дитину. На першому узі їм повідомили, що у них двійня. Євген щасливий.

– Нам відразу вирішили подарувати двох хлопчаків, за наші старання і завзятість. Зовсім скоро моя мрія про сина збудеться, – говорив Євген.

Ірина ж не була така впевнена, вона боялася, що знову будуть дівчинки і сподівалася, що б хоч один був хлопчик. Тому Ірина запропонувала Євгену не дізнаватися стать до того самого дня. Євген погодився. Довгоочікуваний день настав, Ірину повезли в лікарню

Євген місця собі не знаходить, чекає дзвінка. Дістали першу дитину-дівчинка, другого, теж дівчинка. У Ірини течуть сльози. Лікарі думають від щастя. Вітають. А Ірина у відчаї, вона звичайно рада своїм дівчаткам, вони будуть їх дуже сильно любити, але вона розуміє, що Євген від неї не відстане поки вона не народить йому довгоочікуваного хлопчика.

Ірина крутилася і боялася, але все ж подзвонила чоловіку і повідомила, що знову дівчатка.

Чоловік трохи засмучений, але каже: «Наступний буде хлопчик, я впевнений»…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook