fbpx
Суспільство
На чому, коли і як зможемо поїхати: подробиці. Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав дату.

Кабмін України розраховує з 12 травня відновити рух громадського транспорту в містах, а також приміське і міжміське сполучення. Про це в інтерв’ю LIGA.net, яке опубліковано 27 квітня, сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Уряд України планує найближчим часом відновити внутрішньоміське, приміське і міжобласне сполучення; спочатку почнуть ходити автобуси і поїзди, потім розглянуть, як відновити внутрішні авіаперевезення. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає авторитетне видання “ГОРДОН”.

“Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники матимемо до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів невигідно. Вигідніше не літати”, – пояснив міністр.

За словами Криклія, будуть введені “стримуючі рішення”, наприклад: масковий режим і температурний скринінг, в міському транспорті дозволять використовувати тільки сидячі місця. У поїздах “Інтерсіті” для збільшення дистанції передбачать обов’язкову наявність вільних крісел, хоча це і може вплинути на вартість квитків.

“Ми готуємо пропозиції по алгоритму виходу з карантину, на наступному тижні з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде “плюс” від МОЗ, бо в них – “перша скрипка”, – додав глава Мінінфраструктури.

А ще 17 квітня Криклій припускав, що робота громадського транспорту буде відновлена не раніше червня.

Фото ілюстративне – zik.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page