fbpx
життєві історії
На день народження діти купили мені сучасний телефон. Я спочатку обурювалася, а згодом так до нього звикла, що тепер мене ніяка робота не береться. А недавно від своєї онучки я дізналася, що батьки зчинили велику “бурю” через той подарунок. Як виявилося, зять пошкодував його для мене. – Навіщо їй смартфон? Вона ще могла років п’ять зі своєю “нокією” ходити. – Цього я не очікувала і мовчати не збираюся!

З чоловіком ми живемо в селі, обидвоє вже на пенсії, але ще працюємо. Я працюю в сільському магазині продавцем, а чоловік ще їздить на охорону до Львова.

Робота в нього не важка, працює добу через три. Я в торгівлі пропрацювала більше як тридцять років, робота мені подобається, та й копійка зайвою ніколи не буває.

Виховали ми дочку, яка вже вийшла заміж і живе у Львові. Час від часу Наталя приїжджає провідати нас з чоловіком і дочкою. Ми по можливості допомагаємо їм фінансово, життя в місті дороге, а молодь така, що їм завжди більше всього потрібно.

А ми вже звикли обходитись тим що маємо.

Якось на день народження діти купили мені сучасний телефон. Я спочатку обурювалася на них, а згодом так до нього звикла, що тепер мене ніяка робота не береться.

Якось я дізналась від своєї внучки, що батьки зчинили велику “бурю” через мій телефон. Як виявилося, зять пошкодував для мене цей подарунок.

– Навіщо твоїй мамі такий дорогий телефон? Вона ще могла років п’ять зі своєю “нокією” проходити…, – переповіла мені Настуся.

Так мені було не приємно, наче мене хтось кип’ятком облив. Я стільки їм допомагала, та вони жодного ремонту без мене не робили.

Читайте також: Я наводила в будинку чистоту, адже ось-ось новосілля. І тут де не візьмись, з’явилася моя свекруха. – А де буде моя кімната? І не дивись на мене так, Ларисо, а то очі з орбіт повилазять. Будинок ж збудований за кошти мого сина, і я маю повне право тут жити. – Того дня я її прогнала. Коли Ірина Орестівна покидала нашу територію, сказала, що так це мені не залишить. Як сказала, так зробила

А коли вони машину купляли, так ми з чоловіком третю частину грошей на неї дали.

Ну такої скупості я від зятя не очікувала. Вже й не знаю, чи то телефон йому віддати? Чи може грошей він від мене хоче?

Мовчати я не буду, нехай знає, я також можу образитись, але їм від цього краще і легше точно не буде…

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page