fbpx

На дві неділі з Італії приїхала моя свекруха. Ми з чоловіком живемо в її двокімнатній квартирі. За час, поки вона там, ми зробили гарний євро ремонт, змінили деякі меблі. Відразу ж скажу, що Ірина Василівна нам особливо фінансово не допомагає. В неї є ще дочка, і всі гроші йдуть в її сім’ю. І ось ввечері вона побачила, що я сину підгузок одягаю. Це ще треба вміти таку сцену зіграти. Ну актриса номер один

На дві неділі з Італії приїхала моя свекруха.

Ми з чоловіком живемо в її двокімнатній квартирі. За час, поки вона там, ми зробили гарний євро ремонт, змінили деякі меблі.

Відразу ж скажу, що Ірина Василівна нам особливо фінансово не допомагає.

В неї є ще дочка, і всі гроші, як я розумію, йдуть в її сім’ю. Свекруха пояснює все тим, що вона нам дала дах над головою. Але в квартирі цій я не прописана. І на тому дякую, що сина нашого, свого онука дала дозвіл прописати.

Але річ не в тім. Все, що вона нам пересилала за цих п’ять років, відколи я в невістках, це чоловіку на ювілей і нашому сину, коли він народився і на день народження старається щось передати, чи гроші вислати.

Мене вона ще жодного разу “єврами” не привітала, на відміну від своєї доні. Але то таке, нехай. Чоловік нормально працює і заробляє, не збідніємо.

Нашому сину ще трьох років немає. І ось так вийшло, що на ніч, а інколи і вдень, я одягаю йому підгузок.

Ну не сприймає дитина горщика і все. Я дуже сподіваюся, що за це літо в нас все вийде.

І ось свекруха, коли приїхала і побачила, що я на ніч одягла підгузок, давай мене критикувати, що я погана мама, бо не привчила досі дитину до горщика.

Але чому винна тільки я? Хіба її син не тато?

Але далі було ще краще.

Каже вона нам зранку за кавою.

– Якби не мої гроші, так важко зароблені на чужині, ви б скоро дитя до того горщика привчили. Розбалувала я вас. Ті підгузки за мої гроші ж купуєте.

Я якщо чесно здивувалася. Які гроші? Чи вона має на увазі ті, що на хрестини дала і ми за них ліжечко і коляску купили?

Я вже сказала Дмитру, щоб жодної копійки від неї не брав.

Читайте також: Того дня Олег при мені пожалівся своїй мамі, що зранку пішов на роботу без сніданку, бо я не змогла встати і його нагодувати (дочка погано почувалася, і я всю ніч не спала). Та Ольга Степанівна порадила Олегу, або вночі з дитиною в таких випадках сидіти, або раніше прокинутись і самому собі ту яєшню з канапкою приготувати, а не розраховувати на мене. Другий нюанс був з прасуванням

І взагалі, при першій же можливості, треба з її квартири з’їжджати. Не дасть вона нам спокою. Буде потім довго нам витикати, що якби не вона, то ми б на вулиці з дитиною жили…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page