fbpx
життєві історії
На Катерині Вадим не поспішав женитися. Позаду у нього два невдалі шлюби – нема чого спішити. Ситуацію не змінило навіть те, що Катя подарувала “чоловіку” синочка, якого той просто обожнював. Одного дня його з роботи відправили у відрядження в іншу область. Дорога дальня і важка, та щоб не залишатись у чужому місті з ночівлею, Вадим вирішив будь-що повернутися додому. Повернувся! – Добре що не встигли до РАЦСу дойти

На Катерині Вадим не поспішав женитися. Позаду у нього два невдалі шлюби – нема чого спішити. Ситуацію не змінило навіть те, що Катя подарувала “чоловіку” синочка, якого той просто обожнював. Одного дня його з роботи відправили у відрядження в іншу область. Дорога дальня і важка, та щоб не залишатись у чужому місті з ночівлею, Вадим вирішив будь-що повернутися додому. Повернувся! – Добре що не встигли до РАЦСу дойти.

***

Вадиму постійно не щастило з жінками. В офіційному шлюбі він був два рази, і раз п’ять пробував жити в цивільному. Але завжди результат був однаковий. Доводилося розлучатися і починати все спочатку.

Зараз він жив з черговою цивільною дружиною. Дівчину звали Катя. Вона сама пішла до нього від одного його знайомого.

На загальній вечірці, куди вона прийшла зі знайомим Вадима, вона стала надавати йому знаки уваги і вони втекли з вечірки удвох.

З того часу і живуть разом. Катя ощасливила його синочком, але свої відносини вони офіційно так і не оформили.

Живуть вони в квартирі Вадима. У дівчини немає власного житла. Вадим працює інженером в компанії виробляє полімерну продукцію.

Він там єдиний технічний фахівець і отримує хорошу зарплату. Нещодавно його фірма відкрила філію в сусідньому маленькому місті, і Вадим в перший раз поїхав туди контролювати запуск нового обладнання.

Пропрацював там до десятої вечора і поїхав додому. Дорога додому зайняла три години. Втомлений він сяк-так піднявся до своєї квартири на восьмий поверх елітного будинку з охороною і консьєржем і став відкривати двері.

Двері виявилися замкненими зсередини на засув. Вадим зателефонував. Ніхто не відкривав. Він подзвонив Каті по телефону. Вона слухавку не брала. Вадим став дзвонити в двері без перерви.

– Забирайся до своїх дівок. Туди де всю ніч волочився. Вони нехай тобі двері відкривають. Я тебе не пущу- раптом почувся з-за дверей злісний голос Каті.

-Так я працював весь день в іншому місті. Я ж тебе попереджав – став виправдовуватися Вадим.

– До першої години ночі не працюють. Де вештався туди і йди – стояла на своєму Катя.

Голосно кричати, і стукати в двері було не можна. Прибіжить охоронець і консьєрж викличе поліцію. Та й сусіди потім поглядати будуть.

Що робити в такій ситуації Вадим не знав. Переговори з Катериною були марні. Додому вона його не пускала, а тільки голосно обзивала з іншого боку дверей.

Витративши пів години на вмовляння і нічого не добившись, Вадим викликав ліфт і спустився вниз. Відкрив свою машину, відкинув сидіння і ліг спати. Вранці йому треба бути на роботі.

Його новий цивільний шлюб знову наближався до закономірного кінця. Жити з такою ненормальною Вадим не збирався, але вигнати її на вулицю із загальною дитиною він не міг.

У перспективі виходило, що це йому треба йти зі своєї квартири. Адже їй йти не куди. За такими невеселими роздумами Вадим і заснув. Майбутнє нічого хорошого йому не обіцяло.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page