fbpx
життєві історії
На крихітній записочці було написано: «Оленка, ти моє життя, моє блакитнооке диво. Я люблю тебе.” – Який же він романтик, який же він чудовий! Щасливо посміхаючись цим думкам я відкрила другу коробочку. І знайшла там точно таку ж підвіску, і майже таку ж записку: “Наталочко, я люблю тебе. Ти моє життя, моє сірооке диво”. Усмішка сповзла з мого обличчя

Реальна історія, розказана від першої особи. Всі імена змінені.

На дворі було 7 березня. Я носилася по будинку, мов попелюшка: протираючи, пилососячи і миючи все, що під руку попадеться включаючи кота. За матеріалами

До речі про кота… Володіючи універсальним забарвленням, – чорно-білим, – він радісно залишав свою шерсть всюди де міг і не міг.

Сліди його перебування були всюди. На білому виднілася чорна шерсть, на чорному біла, на кольоровому обидві.

У боротьбі з котячою шерстю мене відвідала думка застосувати пилосос чоловіка з машини, бо цей агрегат мав неабияку силу і був виключно зручний для чистки меблів.

Відкривши багажник і потягнувшись до сумки з пилососом, я натрапила поглядом на новенький красивий пакетик з ювелірного магазину, який прозоро натякав, що мені приготували подаруночок на 8 березня. Я з дитячим захопленням полізла дивитися що всередині.

Всередині лежали відразу дві коробочки однакового розміру. Одна бордова з лаковими ромашками, а друга срібляста з білими смужками і штрихами.

Я відкрила бордову і знайшла там…

Премила підвіска! Якраз мені під очі. І ще крихітну, складену вдвічі записочку: «Оленка, ти моє життя, моє блакитнооке диво. Я люблю тебе.”

Який же він романтик, який же він чудовий! А я дура така, пилю його вічно, вічно підозрюю в будь-чому …

Щасливо посміхаючись цим думкам я відкрила другу коробочку. І знайшла там …

Читайте також:ГОСПОДИНЬКИ, ДІЛЮСЬ З ВАМИ РЕЦЕПТОМ ЗЕФІРНОГО КРЕМУ, ЯКИЙ Я ПРOСТО ОБOЖНЮЮ. ВIН ПРЕКРАСНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПЛЯЦКІВ, ТОРТІВ, НАПОВНЕННЯ КОШИЧКІВ, ЕКЛЕРІВ І ТРУБОЧОК. ВІН ІДEАЛЬНО ТPИМАЄ ФОРМУ, ДУЖE СМAЧНИЙ, З НЕВЕЛИКОЮ КИСЛИНКОЮ!

Точно таку ж підвіску, і майже таку ж записку: “Наталочко, я люблю тебе. Ти моє життя, моє сірооке диво. »

Усмішка сповзла з мого обличчя.

Деякий час я простояла в ступорі, а потім … поміняла записки місцями.

Вранці прийняла свою бордову коробочку, мило посміхаючись. Він не помітив ні підміни, ні льодинки в моїх очах. Поїхав по термінових справах по роботі.

Ненадовго … Знаю я як звуть твою роботу …

Не квапся, любий. Мені ще треба встигнути зібрати всі твої речі.

You cannot copy content of this page

facebook