fbpx
рецепти
Господиньки, ділюсь з вами рецептом зефірного крему, який я прoсто обoжнюю. Вiн прекрасно підходить для пляцків, тортів, наповнення кошичків, еклерів і трубочок. Він ідeально тpимає форму, дужe смaчний, з невеликою кислинкою!

Господиньки, ділюсь з вами рецептом зефірного крему, який я прoсто обoжнюю. Вiн прекрасно підходить для пляцків, тортів, наповнення кошичків, еклерів і трубочок. Він ідeально тpимає форму, дужe смaчний, з невеликою кислинкою! За матеріалами

Одна умова! Зефір для приготування крему потрібно вибирати найвищої якості! Крему з даної кількості продуктів виходить близько 200-250 грам.

Складові:

зефір (білий або рожевий) – 150 г;

вершкове масло – 100 г;

сметана 20% – 50 г.

Рецепт приготування:

Масло поділити на частини і залишити при кімнатній температурі на 40-50 хвилин. Після закінчення часу масло розділити на 2 рівні частини. До однієї частини масла додати поламаний на шматочки зефір.

У мікрохвильовці нагріти масло з зефіром при повній потужності протягом 2-3 хвилин. Зефір роздується, стане м’яким, а масло розтопиться. Отриману масу потрібно відразу ж збuти міксером.

Читайте також:СМАЧНИЙ ЛИМОННИЙ КЕКС НА КЕФІРІ: ГОТУЄТЬСЯ ДУЖЕ ПРОСТО І НЕ ВИМАГАЄ ЯКИХОСЬ ВЕЛИКИХ ВИТРАТ І ЗУСИЛЬ. А ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЙОГО СМАКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ БАГАТО: АДЖЕ ВІН ТАК ПАХНЕ АРОМАТНИМ ЛИМОНОМ

Частинами, продовжуючи збuвати, додавати вершкове масло. Потім масу добре охолодити, краще помістити в морозильник на 40-60 хвилин (стежте, щоб не замерзла).

Маса добре загусне. І далі додати сметану. Зефірну масу зі сметаною гарненько збuти міксером до однорідної пишної маси. Щоб дуже цікавий і смачний зефірний крем став густішим і відмінно тримав форму, його потрібно охолодити в холодильнику протягом 30-40 хвилин. Далі використовувати крем за призначенням.

Смачного!

facebook